Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Alapkiképzési anomáliák?

Alapkiképzési anomáliák?

Figyelt kérdés
Most lesz alpkikiképzés Székesfehérváron közeljövőbe de közbe Tata is inditt alapkiképzést ezen egy időbe, most aztmondták hogy nemtudják garantálni hogy fehérváriként mondjuk az ember ide kerül hogy itt csinálja meg, mer csak úgy összeválogatják az embereket, de én nem hiszem el hogy nincs benne valami logika hogy pl nem észerűbb ide küldeni aki Fehérváron lakik az miért kerülhet Tatára is akár és a létszám se magyarázat aztmondták nem az dönt, ok mer van akinek pl Fehérvár van messze persze mindenhonnan jelentjeznek, de könyörgöm akkor aki Szentendrén lakott amikor 15 éve ottvan vagy kituggya mikor volt mióta ottvan alapkiképzés azt hibáztassuk ezér mer ott lakik vagy, akkor meg nekem mondjuk messze van ha ottvan az meg röhög a markába mer ugye az monolit kiképző hely sérthetetlen oda kellett eddig menni ha törik ha szakad mégha néha Tata be s vállalta ugye dehát most tudjuk mi lesz haggyuk..., mondjuk hozzáteszem a mi városunk katona város is tehát lehet már kijárt nekünk az itteni alakulatoknak is hogy ezzel is bővitsék a feladatkörüket, vagy aki itt jelentkezik és mondjuk szar neki ennek ellenére lottozgatni és higgyétek el érdekli az embert ilyen kontextusba hogy 60 km vagy helybe van , ez egy nagy város, ja és persze mindig lesz akinek messze lesz valami 🙂 de azér én mér kell hogy szívjak, tehát lutri mégis?na azt hogy ez tényleg lutri teljesen vaktába mint az osztott pakli hogy ez megy ide ez meg oda?csakhogy biztos van logika ki hova kerül, biztos van azér leosztás nem csak nevek vannak ott a kiképzési csoportfőnökségnél azt kész puff, 30 ide 30 oda 30 megin ide ecetera ecetera, vagy puszta kicseszés akkor törödj bele majd megtudod bevonulás előtt 3 nappal hogy hová mész hülyegyerek, csakhát sorolhatnám ennek a hatásait...persze mindenki bólogat ..nee hogy jah én itt lakok nekem tök jó 60 km re is hát megmondták legyen mindegy 🙂, és a ne válogasson aki katona akar lenni legyen tökmindegy azt mellőzük ha kérhetem mer azt eleget halottam már .köszönöm ha valaki esetleg elmagyarázza hogy az ésszerűtlenség esetleg milyen logika alapján elfogadandó ja mer ez a HM ,ok ezt már tudjuk csak szerintem ennél a jelentkező többet érdemel . mégegyszer köszi és bocsi a hosszú okfejtésért

2019. febr. 23. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem elvárás a katonajelöltektől, hogy tudjanak helyesen írni? Rengeteg a hiba a szövegedben, fáj olvasni. Tagolás semmi. Az egészet meg lehetne fogalmazni egyetlen mondatban is. A szavak jelentését sem ismered. Hogyan akarsz így értelmes választ kapni?


Ez egy munka, amit vagy elvállalsz, vagy nem. Ha nem tetszik, keress más pénzkereseti lehetőséget.

A sorkatonaság idején sem az volt a cél, hogy kiszúrjanak a fiatalokkal, bár előfordult. Persze mindenki úgy érezte, hogy vele aztán nagyon.

Jelenleg a hatékonyság a cél. Egy kis létszámú katonaságot kell költséghatékonyan működtetni. Hidd el, tudják mit miért tesznek úgy. Legfeljebb te nem látod át.


Ha neked ezek a dolgok nem megfelelőek, akkor mit teszel, ha ne adj isten harcolnod kell?

Tél van, hideg van, nem haragszom én az idegen katonának, minek menjek lelőni? Ha elfoglalnak és megölnek minket nem érdekel, csak én legyek közel a lakásomhoz!

2019. febr. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ok
2019. febr. 23. 11:06
 3/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy a nyelvtan óra tartás les a legfontosabb, meg nyilván a legyek közel csak az a lényeg az rögtön me mér válasszak akkor mást, igen lényeges mer az elhivatottság nem egyenlő a hűlyeséggel, a kiképzés után meg oda kűldenek tőlem ahova akarnK ....
2019. febr. 23. 11:12
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom ez is rosdzul van megfogalmazva 😉mer már érdemi választ nem is várok.....
2019. febr. 23. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!