Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mostanában sokat álmodok,...

Mostanában sokat álmodok, gondolok az első kapcsolatomra. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Első kapcsolatom volt 16 éves voltam mikor osszejottünk ő 1 évvel fiatalabb. 5 évig tartott. 2012ben lett vége. Azóta volt jó pár kapcsolatom. Sokáig nem is gondoltam rá. De mostanában megjelenik sokszor álmomban illetve sokszor valami apróság miatt eszembe jut. 27/F
2019. febr. 24. 14:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem valami olyasmit érezhetsz, mint a nosztalgia.

Vele minden szép, és jó volt, talán azt sem tudod, miért lett vége... szeretnéd azokat az idilli pillanatokat átélni újra. Nincs ebben semmi rossz, teljesen normális dolog. Ha teheted, vagy van kedved hozzá, akár utána is kereshetsz a volt szerelmednek, hátha ő is gondol rád, ha másképp nem barátként, amennyiben békében váltatok el, és folytattátok külön utakon.

Ha pedig teljesen reménytelen, akkor tartsd meg magadnak a szép emlékeid.

2019. febr. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!