Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk. Egy páran miért őrültök...

Fiúk. Egy páran miért őrültök meg a nagyseggű lányokért? Legjobb pasik dagadt lányokal miért?

Figyelt kérdés
2019. febr. 24. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk, mert nem mindenkinek a tökéletestestű a levegőt alig meri lenyelni lányok tetszenek. Ha valakinek jó alakja van pl ha gyúr és méghozzá jóképű is nem azt jelenti, hogy nekik csak az olyan lányok kellenek. Én is edzek, de akikkel ismerkedek azoktól nem várom el, hogy olyanok legyenek, mint én.
2019. febr. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tudod, a testrészek és a szem elhelyezkedéséből következően sokkal többet lehet látni a másik arcát, tekintetét, mosolyát, mint a fenekét.

Tudod, a fenék- és más testméreteken kívül van nagyon sok minden, ami igen vonzó lehet. A kedvesség, vidámság, szeretet, tisztesség stb.

Tudod, ezeket te nem tudod.

2019. febr. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 csatrad ***** válasza:
39%
a dagadt nok nyomulosak. muszaly, hogy azok legyenek mert a kulselyukkel vonzani max a gravitaciora hagyatkozhatnak. es a lusta pasiknak konnyu csak rabolintani, mert sokkal bevalalosabbak a koverek nem valogathatnak.
2019. febr. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

kover vagyok, es fantasztikus pasim van,180cm jokepu, normal testalkat, eros, gyonyoru szemekkel :D

nem tudom mit szeret bennem, de nagyon orulok, hogy lat mast is bennem a hájon kivul ^^

2019. márc. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A nagyseggű nem egyenlő a dagadttal...


Szerinted ez ugyanaz,

[link]


Mint ez?

[link]


Ha nem tudsz különbséget tenni, nincs miről beszélni....

(Elárulom, az első az, amiért kb mindenki megőrül. A másodikat csak bizonyos réteg kedveli, vagy a megalkuvók jönnek vele össze.)

2019. ápr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!