Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Összeverekedtem valakivel...

Összeverekedtem valakivel több mint 4 hónapja, és a zúzódások még mindig látszanak, mivel tüntessem el?

Figyelt kérdés
Oldalt a combomon vannak a foltok, nagyon durva ütéseket kaptam, még mindig látszanak halványan a folytok. Nem tudom mit csinálhatnék.. mivel tudnám esetleg kenni? Elfog tünni valaha?:(
2019. febr. 27. 15:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Tehát a foltjaim nagyon durvák voltak, már majdnem feketék..
2019. febr. 27. 15:18
 2/5 anonim válasza:
Körömvirág esetleg? Bepanthen is jó.de bőrgyógyász feltud írni rá flucinart
2019. febr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már bevannak “gyógyulva” a baj az, hogy megmaradt a helyük, és halványan, de jól kivehetően látszanak!!
2019. febr. 27. 15:43
 4/5 anonim válasza:
A körömvirág akkor is jó :(
2019. febr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezzel azonnal orvoshoz kellett volna fordulni, valószínű nagyon nagy erejű ütéseket kaptál, ez okozza a bőr alatti elszíneződést (véraláfutás). Az orvos egyből írt volna olyan kenőcsöt, gyógyszert, ami segíti a vérömlenyek felszívódását. Eseted hasonlónak tűnik, mint amikor egy sportoló mondjuk "medvepuszit" kap a combjára. Négy hónap már eléggé hosszú időnek tűnik, ezeknek a sérülésnyomoknak már el kellett volna tűnnie. Így már csak a türelem marad, idővel felszívódnak ezek a véraláfutások, melyeket a lágy részek hajszálereinek sérülése, azok belső vérzése okozott. Árnika kenőcs hasznos szokott lenni, azonban a sérülés bekövetkeztétől azonnal alkalmazni kellett volna. Azért próbáld meg, veszíteni nincs mit, és türelem, majd idővel eltűnnek azok a foltok.
2019. febr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!