Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Munka. Amit feketén csináltatn...

Dusykaa kérdése:

Munka. Amit feketén csináltatnak velem és még fenyegettek hogy ha ki lépek nem fizetnek ki. Nem tudom mi tevő legyek. Hova forduljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lassan 2 hónapja dolgozom egy értékesítő telefonos cégnél. Ahol már másfél hónapja könyörgöm a bejelentésért. És mindig hitegetnek és zsarolnak ha el érek egyes átlagot és napi 5 adok el ami lehetetlen. És meg kaptam ha ki lepek nem fizetnek ki. Rajtam kívül még ezt 6 emberrel csináljak. És attól félek ha feljelentést teszek engem is meg büntettnek. Szerintetek evvel így mit tudok kezdeni? És hogyan tudnék úgy lépni hogy engem ne húzzanak meg félek ki lépni hiszen akkor nem fizetnek ki és úszik mindenem. Szerintetek?

2019. febr. 28. 10:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Persze, hogy hülye vagy. Mi az, hogy résztulajdonos vagy? Ez valami új. Illetve, hogy arról volt szó.

Az IQ-d olyan 70 alatti lehet.

Nem a rossz helyesírás a legfőbb baj, hanem az, hogy marhaságokat írsz. Alig lehet kihámozni, mit is akarsz.

2019. febr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 TappancsMancs ***** válasza:

Akkor vedd ki amit befektettél és az utolsó fizunál húzás el, és persze előre keress munkát.


Ha valami befektetésed is van ami miatt nem tudsz kilépni, azt bele kellett volna írni a kérdésbe, mert nem vagyunk gondolatolvasók. Szerintem vond le a tanulságot és ha van másik munka sipirc.

2019. febr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 TappancsMancs ***** válasza:
Ja és biztos ami biztos, azt az email-t amit a bejelentés kéréséről írtál, ne töröld ki! Nem véletlenül kérték a törlését, mivel az bizonyíték számodra a jóhiszeműségedről a bejelentést illetően és arról is, hogy te közölted velük a munkaszerződési igényedet.
2019. febr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Igazi csavar az lenne a történetben, ha kiderülne, hogy az egész átverős, lehúzós, csaló céget a kérdező nevére iratták, és így ő a felelős az egész bűncselekmény-sorozatért. xD
2019. febr. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ma fel kerestem egy ügyvédet és ki derült hogy van a nevemen rész mint tulajdonos de pénz nem lett bele írva hogy raktam bele. Viszont akikkel akartuk alapítani elég sok pénzt ki huztak belőle. Nem hülye vagyok hanem egymagam nevelem 2 húgom és igen számít az hogy hova megy a pénzem. Mellete suliba járok nincs könnyű dolgom egyből munkát váltani. Hiszen amit félre tudtam tenni azt bele raktam a cégbe. És nehéz olyan munkát keresni ami meg felel a suli és a testvéreim nevelése mellé. Ők is iskolások és vannak költségeink. És nem szeretném ha bármi miatt baj lenne velük vagy gyámugy ránk járna. Tejes kétségbe esés most ügyvéd segít nekem. De félek attól hogy olyan baj lesz amit már nem fogok tudni meg oldani. Basssski 23 éves vagyok 4 éve nevelem őket és nem könnyű minden helyen megfelelni
2019. márc. 1. 10:34
 16/17 anonim ***** válasza:

"és ki derült hogy van a nevemen rész mint tulajdonos de pénz nem lett bele írva hogy raktam bele."

"Nem hülye vagyok"

Azért én érzek itt némi ellentmondást.

2019. márc. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy nehéz a sorsod, de rá is lapátoltál rendesen. És nagyon buta vagy, ez tisztán látszik. Alig van helyesen leírt szó a szövegedben, de azt sem tudod, mit hordasz össze. Az elején még egy feketén foglalkoztatott alkalmazott voltál, akit fenyegetnek. Mostanra meg résztulajdonos lettél egy cégben.
2019. márc. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!