Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok! Csak szerintem undorít...

Lányok! Csak szerintem undorító Jason Momoa?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt látom, hogy milyen jó pasi de őszintén szerintem undorító. Oké,férfias de úgy néz ki mint egy ősember, én az ilyen Justin Bieber féle szépfiúkat kedvelem de szerintem ő már a másik véglet.
2019. márc. 3. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Justin Bieber meg a férfiasság két külön kategória. Akkor már inkább Momoa, ő legalább tényleg férfias.
2019. márc. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ég és föld a különbség a kettő között!!
2019. márc. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Ízlések és pofonok. Én meg azt nem értem, hogy tetszhet bárkinek is Justin Bieber.
2019. márc. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy ám, hogy maga a színész vagy a szerep, amit játszik az adott filmben... :)
2019. márc. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
56%
Jason Momoa az egy férfi, Justin Bieber pedig meg, hát nem is tudom...Babarcú kölyök. Ne érts félre bírom, meg minden, de külsőre ég és föld....
2019. márc. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Baba arcú*
2019. márc. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
58%
Szóval az aquaman filmig nekem fogalmam sem volt ki ő sose lattam nem neztem tronok harcat ennek ellenére kb ugyan olxan szakallam hosszu hajam van volt mar reg ota a lényeg akinek bejön az mondja hogy kiba..szott jol nezek ki akinek nem az csendbe van es ennyi justin meg egy b...i rudi olyan nők akiknek ő tetszik azoknak nem férfi kell hanem egy izé épp ez a baj a mai nők (kislányok többségével)
2019. márc. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%
Életemben nem láttam még vonzóbb férfit, mint Momoa. Ízlések és pofonok, de nekem nem jön be az a lény, akitől félnék, hogy ellopja a szempillaspirálom, mint Bieber-félék. Egy férfi legyen szőrös és erős. Biebert szerintem én is le tudnám nyomni.
2019. máj. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
61%
Justin Bieber egy selyemfiú. B*zirudi. Jason szerintem az igazi férfi. Magas, jó kiállású, jó képű.
2021. máj. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!