Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért nem lehet normális a...

Miért nem lehet normális a gyakorikérdések ufószekciója?

Figyelt kérdés

Ahogy elnézem az első tíz kérdésnek ez a tartalma:


-404

- plejádok

- Erzsike :D

- hrollok

- normális kérdés.

- normális

- normális

- Krixkraxizék

- reptoidok

- 404


Olvastam pár kérdést stb. és ez fogalmadott meg bennem


Mikor a világon évente több milliárdot költenek el ufókutatásra, kib@szott értékes berendezéseket használnak, majd pont 9 db "kiválasztott":D akik természetesen magyarok. Kezdenek el írkálni a gyakorikérdéseken, több mint 100 INTELIGENS földönkívüli fajról, mikor még egy kib@szott idegen baktériumot sem találtak.


Hát ne röhögtessetek már emberek. Ebben az a legnagyobb vicc, hogy páran hisznek is nekik. És itt jöhet a duma, mint az előző kérdésnél, hogy ők nem ártottak senkinek. Pedig ártanak.


A sok 8-12 éves kisgyerek, aki ezeket a kérdéseket olvassa nem alszik napokig, és félelelemmel tölti el a napjait, csak mert a ti hülyeségeiteket olvassa. Nem azt mondom hogy 100%-ig baromság amit mondotok, de kérdem én. Hol vannak a bizonyítékok? És ne azzal a feri mit tudomén mivel gyertek, mert akkor én is létrehozok még 4 accot, és elraboltatom magamammal magamat:)


Most ennyi jutott eszembe hirtelen.


2011. aug. 25. 12:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/109 A kérdező kommentje:
Ami még lemaradt, hogy én ezt 14 évesen látom így..
2011. aug. 25. 12:46
 2/109 Démiennek szolics ***** válasza:
97%
Úgy látszik egyre több "korán érő" van. És ez jó :)
2011. aug. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/109 anonim ***** válasza:
51%

démiennek szolics, neked van közöd drakonak szolicshoz?


Egyébként 8 évesen ne gépezzen a kisgyerek annyit. Pláne ne a GYK-t használja, mert itt nem hiszem hogy legjobban a reptoidok hülyesége árt meg neki... :D

2011. aug. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/109 Démiennek szolics ***** válasza:
Igen, van közöm :)
2011. aug. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/109 anonim ***** válasza:
63%
Nincs ezzel nagy baj, csak át kellene tenni a humor kategóriába, hisz egyértelmű, hogy már csak mindenki viccelődik a témával.
2011. aug. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/109 anonim ***** válasza:

De várj... Nem ugyanaz vagy, nem? Neki vhogy más volt a stílusa, vagy csak az én meglátásom rossz..


Ja, hogy egyébként hülyének nézik az ufós dolgokat, az teljesen normális, mert mostanában mindig megy ez a nagy felhajtás, hogy jajj ufók stb. Ami tényleg baromi idegesitő tud lenni. :D Aztán kell hogy valaki poénra vegye.;)

2011. aug. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/109 anonim ***** válasza:
0%
Az igazság odaát van!
2011. aug. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/109 anonim ***** válasza:
A sok kis 10-12 évesnek ez a szórakozása, nincs saját életük ezen kívül
2011. aug. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/109 anonim ***** válasza:
végre egy normális kérdés.
2011. aug. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/109 anonim ***** válasza:
Sok Barátok közt néző tini van, akik a meséket szeretik és bedőlnek minden ostobaságnak és ők gerjesztik mesterségesen, hogy 404 hol van stb. Ezzel elöldözik a valódi értelmes embereket, akik érdeklődnek és nyitot elmével jönnek ide.
2011. aug. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!