Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyen béna?...

Csak én vagyok ilyen béna? Volt hasonló kínos élményetek?

Figyelt kérdés
Ma vendégek jöttek hozzánk. Én elkezdtem fürdeni. Úgy gondoltam gyorsan belefér az ha leborotválom a lábamat.Sietségemben elvágtam a lábam. Nem is éreztem csak nagyon folyt a vér belőle. Gyorsan kiszáltam a kádból és rászorítottam egy kis wcpapírt. Miközben törölközőt kerestem, lelöktem a mosógép tetejéről a fehér melltartómat. Pont egy másodpercig nem fogtam hozzá a wc papírt és a sebből rácsurgott a vér a fehér melltartöm egyik pántjára. Elkeztem gyorsan hidegvízzel sikálni (egykézzel). A törölköző problémát még nem oldottam meg. A nappaliban (a fürdőszoba mellett) van az a szekrény ahol a törölközőt tartjuk. A vendégek persze, hogy pont a nappaliban voltak. Ráleltem a hófehér köntösömre (persze közben a wc papír darabot szorítottam a lábamra az egyik kezemmel). Felhúztam a köntöst és sprintelve futottam el a nappaliba és vissza. Ez azért volt szükséges mert a köntös alatt pucér voltam és nem foghattam oda a wcpapír darabot a bokámhoz mivel meglátták volna a sejhajamat. Így kockáztatva, hogy minden véres lesz megtettem. Mikor végre megtörölköztem és felöltöztem, rájöttem, hogy nincs itthon sebtapasz. Nagy kutakodás után találtam egy babáknak való tapaszt. A tesóm azt mondta megoldja, és rátett egy (félig használt) vattát és körbetekerte a bokámat celluxal. Holnap úgy fogok suliba menni, hogy az egyik lábam van csak leborotválva annak is a boka része...

2019. márc. 7. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ilyen élményem mert nem borotválom a lábamat. (fiú vagyok)
2019. márc. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem kb minden reggelem egy élmény. Óriási verseny az idővel mert van 10 percem elkapni a buszt. A müzlit úgy eszem hogy a kávét öntöm rá tej helyett, ezzel is időt nyerek. De ha valami miatt elakadok akkor nem megyek suliba
2019. márc. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Miért nem kelsz fel hamarabb? #2
2019. márc. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Gondolom csak viccből írta.
2019. márc. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 csatrad ***** válasza:
Egesz jo volt a story a fejemben amig ki nem derult, hogy suliba mesz es akkor meghallottam a rendorseg szirenajat ahogy betornek az ajtomon, mert odaig lehetett erezni a liliomtipras keseru illatat.
2019. márc. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!