Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem lehet a nőket...

Miért nem lehet a nőket szőrösen elfogadni?

Figyelt kérdés

Mi a jó büdös ķųŕw@ életért kell teljesen szőrtelennek lenni a társadalom szerint? Ķųŕw@ra fęłb@şž. Titeket nem? A férfiak lehetnek full szőrösek csak mert hogy attól férfiak holott ķųrw@ŕą nem attól lesz valaki férfi mert szőrös.

Ok mondhatjátok hogy "akkor ne szőrtelenítsek meg senki aki nem akar" de azért ha meglátnátok valakit az utcán úgy fujjolnátok.

Köszönöm a válaszokat!

Bocsánat a durva kifejezésekért csak ideges lelki állapotban vagyok.



2019. márc. 10. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

császkapászka ez az én erre vonatkozó kérdésem, a válaszok messze elutasítóak hozzáteszem én csak a nuna és a hónaljszőrt kedvelem a lábszőrnek én is ellene vagyok


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerde..

2019. márc. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4%
Ezt értsem úgy hogy igénytelen vagy?
2019. márc. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem vonzó, ha egy nő úgy néz ki, mint Csubakka a csillagok háborújából.
2019. márc. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 2*Sü ***** válasza:
100%
Hát ezt alapvetően a nők erőltették rá önmagukra. Nota bene bizonyos kultúrákban és korokban a férfiak is. Nyilván megvan a szőrtelenséghez való vonzódásnak a biológiai, evolúciós oka, drive-ja. A szőrtelenítésnek egyrészt van egészségügyi szempontja, ami ma már nem annyira fontos szempont, de van esztétikai szempontja. Ha a többség nem szőrtelenítené magát, azt is megszoknánk, akkor az lenne a természetes, normális. A szőrtelenítés ma viszont kb. olyan, mint amikor a nézőtéren valaki feláll a harmadik sorban, hogy jobban lásson. Nyilván mindenki jobban akar látni, ezért mögötte mindenki feláll. Az eredmény az, hogy így már senki nem lát jobban, mint előtte, amikor még mindenki ült, csak most már mindenkinek álldogálnia kell, hogy lásson, aki meg ülve maradt, az nem lát olyan jól, mint előtte, amikor még mindenki más is ült. A szőrtelenítésnél is így működik a dolog, ha valaki szőrtelenít, akkor esztétikai szempontból előnybe kerül. De ha mindenki szőrtelenít, akkor senki nem kerül előbbre a „rangsorban”, de szőrteleníteni kell, hogy megtartsa a helyét a rangsorban, aki meg nem szőrtelenít, hátrányba kerül. (Már ha ezt lehet versenyként felfogni, ami nem feltétlenül jó viszonyulás. Meg a kinézet önmagában nem minden, sőt minél hosszabb távú kapcsolatról van szó, annál lényegtelenebb.)
2019. márc. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet engem igénytelenül is elfogadni? :((((


A férfiakat miért nem lehet gizdán, 150 cm-esen, 50 kilósan, rózsaszín szépfiúként elfogadni? :((((


Csúnya társadalom :((((

2019. márc. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!