Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Percy Jacksonhoz milyen állat...

Percy Jacksonhoz milyen állat illik?

Figyelt kérdés
Egy rajzom miatt azon gondolkoztam, hogy vajon milyen állat illene leginkább Percy Jacksonhoz, Rick Riordan könyvéböl. Tudna nekem valaki segíteni??

2019. márc. 10. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Kék sárkány, minion (ha állat), esetleg valami nagy madár.
2019. márc. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha az isteni oldalt is akarod hangsúlyozni akkor egy ló vagy pegazus lenne a legjobb.


De nekem jobban tetszene vagy egy kék sárkány🐉(mint az első mondta) vagy egy farkas🐺.


Ha viszont Percy személyiségéhez illő állatot/állatokat akarsz rajzolni akkor nézd meg ezt az oldal. És kiderítheted hogy milyen állat mit szimbolizál.


[link]

2019. márc. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2019. márc. 15. 20:58
 4/6 anonim válasza:
Szerintem egy tengeri állat passzolna hozzá a legjobban, mondjuk szerintem Fekete Péterrel is nagyon jól össze passzol. Bár ha mondjuk egy tengeri harcról lenne szó, akkor azért megnézném, hogy egy Krakennel milyen pusztítást tudna véghez vinni Percy.
2022. aug. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Úristen a Kraken! Ez mennyire jó ötlet😍😂

Köszi a választ ez tényleg baromi jó!

2022. szept. 16. 09:21
 6/6 anonim válasza:
tengerimalac
2023. okt. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!