Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon ciki? (Továbbiakat...

Nagyon ciki? (Továbbiakat lent írnom le. )

Figyelt kérdés
Valentín napon nem mertem a kiszemeltemnek odaadni amit neki készítettem...de most egy hónap telt el, és 2 nap múlva itt a Fehér nap. És arra gondoltam oda adom neki azon a napon, szerintetek nagyon ciki lenne...?(csak mert én annak érzem..)
2019. márc. 12. 16:30
 1/4 spok válasza:
Hát. Fiú vagy, vagy lány? A Fehér nap a Valentin-napon kapott ajándék viszonzásáról szól, legalábbis hivatalosan. Nem az hogy gáz, csak fura :D
2019. márc. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TappancsMancs ***** válasza:
Gondolom úgysem tudja, hogy az egy régebben át nem adott ajándék, neki az csak simán arra az alkalomra fog szólni. Mehet neki. :)
2019. márc. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi hülye vagyok de mi az a fehér nap?
2019. márc. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TappancsMancs ***** válasza:

A Valentin nap a szerelmesek napja, a Fehér nap meg csak arra van, már ha van egyáltalán nálunk, hogy szaporítsa az ünnepnapok számát. Jó elvileg kelet ünnep és a Valentin nap viszonzása lenne.


És nem vagyok egyébként ünnepnap ellenes, csak nincs értelme a mai gyors információáramlás mellett sem átvenni minden ünnepnapot a világból, mert akkor tényleg minden napra jut majd egy ünnep, az meg gyengíti az ünnepek általános egyediségét. Ünnepeket átvenni se feltétlenül fölösleges, ha az a magyaroknak, nekünk tényleg valahogy bejön, ha tényleg megtetszik.


Szerintem kérdező akár odaadhatod Fehér napra is, úgysem tudja mi az, és, hogy melyik ünnepnapon melyik nem ad a másiknak. Talán annyi feltételt lehetne neki adni, ha már a Valentin naphoz kapcsolódik, hogy legyetek egy pár. Vagy találj valami más ürügyet neki.


"A fehér nap (White Day) népszerű nem hivatalos ünnep kelet-ázsiai országokban, március 14-én tarják, amikor a férfiak viszonozzák a nőknek a Valentin-napon kapott ajándékot, valamilyen fehér édesség vagy fehér színű ajándék formájában."

[link]

2019. márc. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!