Roma kéregetés?

Figyelt kérdés
Szinte minden nap oda jön hozzám egy roma. (mindig más) olyan szöveggel hogy nem ismerjük egymást? vagy hogy hello testvér? Én nem foglalkozom velük ugyanúgy megyek szóval nem tudom soha hogy pontosan cigit vagy pénzt akarnak-e. Eddig nem volt ebből komolyabb dolog de azért eszembe jutott már hogy mivan ha elkezdenek követni. általaba 20-30 körüliek. Ti mit szoktatok tenni ilyenkor mikor az utcán jön egy ilyen?

2019. márc. 12. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
55%

Ha sok ember van a közeledben, zsúfolt, népes helyen vagy, hangosan felkiáltasz, hogy "segítség, zsebtolvaj!"

Az lesz a szép mulatság! Már ha elég tökös vagy hozzá. :D

2019. márc. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 csatrad ***** válasza:

Egyenlore csak tegy annyit, hogy a rendorseget gyorshivora rakod, megjegyzed melyik gomb az, hogy barmikor megtalald az ujjaddal es csak raszoritasz ha gondban erzed magad, es ha tetlegessegre kerul a sor csak benyomod es a fuledhez rakod.

A tobbi menni fog magatol.

Nalam volt egyszer ilyen kovetett egeszen a masodikig es mikor bementem lakasba meg a labat is odarakta, kicsit tuszkoltam, szerencsere lemondott rola es elhuzta a labat. Azota hasonlo nem tortent, de akkor tenyleg nagyon orultem volna ha elerek barkit telefonon.

2019. márc. 13. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!