Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Magyar állampolgárként mire lesz szükségem, illetve mit kell tennem, hogy törvényesen dolgozhassak Szlovákiában?

A szlovák határ mellett lakom, a barátom szintén szlovák. Az apjának van egy pizzériája,szeretnék ott dolgozni. Interneten utána néztem,ahol azt olvastam hogy ideiglenes szlovákiai lakcímre lesz szükségem,viszont olyat is olvastam hogy állandó szlovákiai lakcímem kell hogy legyen. Kérem aki volt hasonló helyzetben,esetleg tud ebben valamit segíteni,hogy milyen procedúrákat kell végrehajtanom,mind nekem mind pedig a munkàltatómnak az segítsen egy válasszal! :)

Előre is köszönöm!!

Keress kérdéseket hasonló témákban: szlovakia, Magyarország, munka, külföldi munka, állampolgár, ideiglenes lakcím

márc. 13. 15:59  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kettős állampolgárként lenne jogom egy nem EU-s országba menekülői státuszt benyújtani?
Zenei pálya? Minden vágyam hogy valamilyen zenei munkakörben dolgozhassak. Nem énekes szeretnék lenni, bár szeretek énekelni, dalokat írni de nem hiszem hogy nekem való lenne...
Hogyan tudom igényelni a taj kártyát, lakcímkártyát, személyi igazolványt és az adóazonosító jelt kettős állampolgárként, erdélyi lakosként?
Mit kell tennem hogy a NAV-nál dolgozhassak?
Mit kell tennem ahhoz, hogy a jövőben fordítóként dolgozhassak?
Svájcban követelmény-e a kozmetikus végzettség, hogy kozmetikusként dolgozhassak mint vállalkozó! Ergo, papir nelkul is lehet esetleg dolgozni? (Jartam iskolába csak még nem...

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!