Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem lovagolhatok...

Mit tegyek ha nem lovagolhatok osztályban a kinti pályán?

Figyelt kérdés
Nem teljesen értem hogy miért nem engedi az edző gondoltam arra hogy a vágta miatt mivel azt még csak futószáron gyakorlom. (de azt mondta hogy egyre jobban egy) Mivel már lovagoltam egyszer osztályban de csak a fedeles lovardában (itt még rossz idő volt viszonylag) és a következő lovaglásnál már mindenki a kinti pályán ment (mivel jó idő lett) és én maradtam a fedelesben. Ettől a naptól számítva már kb 2 hónap telt el és azóta is ott bent kell lennem. Személy szerint igazságtalannak érzem és nem esik jól (főleg hogy ahogy megfigyeltem én sokkal kevesebbet lovagolok mint ők..) De egyébként ha a vágta miatt nem mehetnék ki azt se érteném mivel hogy az nem az én hibám ha csak az ügetést gyakorolom úgy hogy nagy köröket, átló váltást stb.-t csinálok. Meg amúgy meg lehet oldani hogy addig én meg állok a pálya közepén vagy esetleg az egyik oldalon úgy hogy a többieket nem zavarom ameddig vágtáznak (fedelesbe is ez volt hogy addig középen megálltam). Szóval tényleg nem értem és már nagyon unom a fedelesbe egyedül. Gondolkoztam azon is hogy rákérdezzek-e hogy mikor mehetek a többiekkel de nem igazán merem megkérdezni:/ Egyébként más osztálytársamtól is kérdeztem hogy náluk hogyan van ez gyakorlaton és akitől kérdeztem neki még nem megy a vágta pont és ott náluk pontosan ezt csinálják mikor vágtázik valaki. A válaszokat előre is köszönöm.
2019. márc. 14. 18:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!