Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Mennyire erős első ciginek a piros marlbi?

Életem első cigijét tervezem elszívni, csupán kíváncsiságból. 17 éves vagyok, az e-cigit többször is próbáltam már, tetszett.. Az előbb megemlített cigitől lehet bajom első próbálkozásra?

márc. 15. 23:43  Privát üzenet  

A válaszok

a piros marlbi nem gyenge, és eléggé "kaparós" cigi, én fekete dunhillel kezdtem, azt se, az meg a legerősebb :D

jelenleg mentolos Chesterfieldet szívok, az nem erős, és tetszik h mentolos is

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 15. 23:57 Privát üzenet

Ne szokj ra.

A szomszedom csaladjaban harom tudorakos volt. Ne tudd meg, mennyit szenvedtek.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont márc. 16. 00:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért van az hogy piros lámpánál a lámpa előtt felfestett vonal mögött 3-4 méterre áll meg az első autó?
Egy bicikli első fogaskerekén 40, míg a hátsón 26 fog van. Egy adott helyzetben megjelöljük piros festékkel a felső fogakat. Hány tekerés után lesznek a megjelölt fogak újra...
Valaki meg tudná rajzolni? A sárga skoda első kapotályára kellene ezt a szöveget ráírni : lehet hogy itt ez a kis coupe a nagy király a piros audi első kapotályára pedig ezt : de...
Mibe menjek szerintetek suliba? Első: Lila kardigán+kék póló+kék farmer Második: kék kardigán+fekete póló+kék farmer Harmadik: farmermellény+piros hello kittys póló+kék farmer...
Mi az első piros tárgy a közeledben amit először megpillantasz? : )
Mi most az első piros színű tárgy amit meglátsz magad körül?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!