Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi esély van arra hogy...

Mennyi esély van arra hogy egy férfi beérje egyetlen nő látványával? És ne akarjon mást nezni?

Figyelt kérdés
2019. márc. 17. 21:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, a te választásod, hogy ettől szenvedsz. A párod nem tehet róla.
2019. márc. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Hozé don Padrafos ***** válasza:
Nekem már egy is elég lenne. Lassan 12 éve nem voltam nővel. Sokat dolgozom, elektronika és programozás leköt hónapokra a szabadidőmben, mert 6 évesen már vonzódtam a technika iránt. Van pénzem és nincs kocsim és nem a divat, hanem a használhatóság szerint öltözöm, mindig ötletelek valamin, mindenre alternatív megoldást keresek, hogy ne a média által kijelölt úton menjek. Ja és nem tudok csevegni. Sokszor maszturbálok, nem tudok mit kezdeni a csillapíthatatlan szexvágyammal. 100 év múlva már elterjednek a szintetikus robotnők. Ma még csak youtubon láthatóak, ahogy szerverpark segítségével megpróbálnak váratlan kérdésre intelligens választ adni, meg ahogy sután járnak, mint akinek f0sni kell. Szeretném hibernáltatni magam, hogy találhassak tökéletes párt magamnak, akiről nem látszik, hogy gép, de belül mégis az. Mert engem ember nem tud elfogadni, nincs miért szeretni. Közelítek a 40-hez, és nem sokára már örülök annak is, hogy lyuk van a s-ggemen, mert jönnek az időskori betegségek. Még egy ok, amiért nem erőltetném rá más normális emberre magam.
2019. márc. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
"Hűséget fogadtam, nem vakságot." ;)
2019. márc. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Lazarus81 válasza:
A hölgyek is ilyenek csak nem ismerik be.Attól hogy még egy férfi megnéz egy nőt mondjuk az utcán,attól még nem biztos hogy hűtlen.A nők is nézegetik a pasikat,bárki bármit is mondjon
2019. márc. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam más pasikat nézni, ha van baratom ha nincs. Szóval nem tudom milyen lehet a pasikban ez a vadászösztön a tökéletes egyed után...
2019. márc. 25. 00:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!