Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » B kategóriás jogosítványomat...

B kategóriás jogosítványomat most csinálom, kicsit össze kaptam az oktatómmal és ezért iskolát szeretnék váltani!?

Figyelt kérdés
Beszéltem is az új iskolával és ők mondták, hogy 3 db formanyomtatványt fogok kapni, és, hogy ennek semmijen anyagi vonzata nincsen! Fel is hívtam az iskolát ahova járok ők viszont már követelnek pénzt, mert, hogy ez a szerződésben le van írva. És azért írok ide, hogy igazából most mi a valóság? Kell fizetnem, vagy nem?
2019. márc. 18. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerzödést el kellenne olvasni hogy mit irtàl alà.
2019. márc. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok helyen számolnak fel adminisztrációs díjat. Sőt szerintem szinte mindenhol. Ez a szerződésben benne van. Aláírtad, így nem tudsz mit csinálni. Ha az áll benne, hogy iskola váltásnál fizetni kell, akkor fizetni kell.
2019. márc. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Olvasd el a szerződést amit aláírtál.. Szinte mindenhol felszámolják amúgy az iskolaváltást, benne is van mindig a szerződésben.
2019. márc. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!