Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha bevontak 4 honapra a B...

Ha bevontak 4 honapra a B kategorias jogositvanyomat, de a C es a D kategoriat meghagytak, mert ez a foglalkozasom, akkor C kategoriaval meg vezethetek 3,5 tonna alatti teherautot? Pl. Citroen berlingo, ami 2 szemelyes es tehernek van vizsgaztatva?

Figyelt kérdés
2019. márc. 10. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Ha a tehert meghagyták akkor nyilván teherautót vezethetsz.
2019. márc. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 grafno ***** válasza:
Az szerintem b jogosítványos. Vezethetsz, csak a rendőrrel kell vigyázni. Engem 8 éve nem alitottak meg. Lehet te is meguszod. C meg csak 3500kgnal nehezebb tömegüt vezethetsz. Most néztem meg.
2019. márc. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem vezetheted.

Csak 3,5 t felett vezethetsz.

2019. márc. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Meghagyták hogyne.

Csak ma,csak neked...

4 hónapra nem vonnak be,ott kezdeném.

Kategóriát sem vonnak be,az a másik.

Ha csak spicces voltál,jogsi marad,100 ezer a csekk.

Kit akarsz hintáztatni?

2019. márc. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Hagyjátok, hetek óta minden hétfőn jön a kérdés, ittas vezetés a szomszéd utcába, B-vel de ő sofőr és kell neki a C és D a megélhetéshez. Fejlődik, már el is vették a B-t...
2019. márc. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kis tehert nem.3.5 tonna felett igen.Személy autót nem.Ha elkapnak még a C-t is bevonják és nézhetsz mint Mari a moziban.
2019. márc. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!