Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire fáj a fülbelövés egy...

Mennyire fáj a fülbelövés egy 14 éves lánynak?

Figyelt kérdés
És amúgy ennek, hogy van a menete? Kivel kell megcsináltatni? Mennyibe kerül és azonnal azt a fülcsit lövik be amit én akarok? Kiskoromban már volt fülbevalóm de akkor szúrták a fülem és nem sok mindenre emlékszem csak arra, hogy fájt.. a lövés is fáj? És ha kiskoromban begyulladt a fülem, most is befog?
2010. júl. 3. 17:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem sosem volt kilőve a fülem, 15 évesen lövettem ki egy direkt erre specializálódott helyen, egyáltalán nem fájt, kenni kellett Neogranormonnal utána, nekem nem gyulladt be. Szerintem nincs összefüggés a kiskori gyulladással! Sajnos az árára már nem emléxem.

19/L

2010. júl. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem fáj egyáltalán. 1 perc sincs az egész. Én kozmetikusnál csináltattam. Mutat neked fülbevalókat, te választasz amelyik tetszik. Egy műanyag izébe beteszi és belelövi a füledbe. nekem nem gyulladt be pedig nem is kamilláztam.
2010. júl. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

második vagyok... nekem 2600-ért lőttek egy párt.

14/L

2010. júl. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ.. kicsit megnyugodtam.. de annyira ideges vagyok.. nem tudom miért, de kicsit megijedtem viszont nagyon akarom.. úgy tervezem, hogy két hét múlva fogom megcsináltatni de tiszta ideg vagyok.. nem tudom lehet, hogy azért, mert kiskoromban nagyon fájt, de akkor szúrták és az állítólag jobban fáj.. hát nem tudom..
2010. júl. 3. 17:39
 5/13 A kérdező kommentje:
És tényleg hangos?
2010. júl. 3. 17:40
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én csak videókat néztem fülbelövésről, de nekem a tű szimpatikusabb. xD

Nekem kb. másfél éve szúrták át a fülem, tűvel, és egyáltalán nem fájt, pedig felkészültem arra, hogy most mennyire fog fájni... és nem, meg sem éreztem. :P Még akartam/akarok csináltatni magamnak egy piercing-et, és én csakis tűvel oldanám meg a szúrást, csak azt már nem engedik itthon. :)


15/F

2010. júl. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

dehogy hangos:D:D és lövésnél se érzel semmit..;) ne idegeskedj semmiség az egész:D

am én is féltem az esőtől:D:d

2010. júl. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:))

Hát igen próbálok megnyugodni.. látom megoszlanak a vélemények.. de én inkább maradok a lövetésnél mert a szúrás nem jött be :D

Am most a tapasztalatokra lennék kíváncsi, nektek a bizsutól begyullad a fületek? Am begyulladhat ha nem bírja?

2010. júl. 3. 17:48
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem a bizsutól nem gyullad be.... a tesóm berakja és már egy óra múlva zavarja...
2010. júl. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
és tesód milyet rak be ami zavarja? vagy teljesen mindegy mert mindegyik zavarja??
2010. júl. 3. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!