Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire fáj a fülbelövés egy...

Mennyire fáj a fülbelövés egy 14 éves lánynak?

Figyelt kérdés
És amúgy ennek, hogy van a menete? Kivel kell megcsináltatni? Mennyibe kerül és azonnal azt a fülcsit lövik be amit én akarok? Kiskoromban már volt fülbevalóm de akkor szúrták a fülem és nem sok mindenre emlékszem csak arra, hogy fájt.. a lövés is fáj? És ha kiskoromban begyulladt a fülem, most is befog?
2010. júl. 3. 17:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nyugi nem fogsz belehalni ;) Én ékszerboltban csináltattam, mutatnak párat, és te kiválaszthatod, hogy melyik tetszik. Ezek a fülbevalók direkt erre valók, mert hegyes a végük, és vastagabbak + a fém sem irritálja a fület. Mikor lövik az olyan mint mikor csettint valaki az ujjával, olyan "hangos" és csak addig tart. Persze érzed, de ne egy nagy fájdalomra gondolj. Utánna kicsit kellemetlen lesz, meg érzékeny, meg kipirosodik, de ez elmúlik egy-két óra múlva. Utánna fontos, hogy hajmosáskor ne érje samponos víz, meg próbálj meg este nem ráfeküdni.

Nálam az volt a baj, hogy sokat forgolódok, és mikor kb 15 évesn csináltattam (volt egy-egy, és az fölé akartam, hogy két-két lyük legyen) állandóan begyulladt, és muszáj voltam kivenni. Aztán beforrt, de egy év múlva gondoltam egyet, és lövettem kettőt csak a jobb fülembe. Így este már nyugodtam feküdhettem a bal oldalamon. Azóta a jobb fülemben 5 lyuk van + a balban egy, és ami beforrt azt nem is számoltam bele. Gondolhatod ha nagyon fájna, én sem lövettem volna ennyit ;)

2010. júl. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Jah igen, még annyit hogy várd meg még teljesen begyógyul, addig ne is vedd ki, és csak utánna próbálkozz bizsuval.
2010. júl. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Csak akkor van hangja, a ha a porcba löveted, de annak aztán van... :D
2013. ápr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!