Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Dm-be lehet jelentkezni, ez...

A Dm-be lehet jelentkezni, ez rész vagy teljes munka idő?

Figyelt kérdés

Dm oldalán meg lett hirdetve heti 20 órás munka.

Ez rész vagy teljes munka idő? Bejelentett?


Sajnos erről nem írtak semmit az oldalra, csak annyit, hogy határozatlan idejű..

és nem nagyon értek ehhez.

Felevkor hagytam ott a sulit és átmenetileg szeretnék augusztus /szeptemberig dolgozni. Ezért érdekel.


2019. márc. 21. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Matekot azért csak tanultál valami alapszinten, nem? Ha valakinheti 5 napon át 8 orat dolgozik, akkor az 40 óra, igaz? A husz ennek fele. Na, szerinted ez akkor teljes munkaidő, vagy részmunkaidős állás?
2019. márc. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Oké nyilván hülyen tettem fel a kérdést..


Arra lettem volna leginkább kíváncsi hogy ez bejelentett lenne e vagy sem..


De oda is írtam..

2019. márc. 21. 08:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyértelműen bejelentett. Nem a sarki kisbolt hirdetése. Egy nagy cég nem szórakozik ilyennel. De 2 hónapra nem fognak felvenni
2019. márc. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ah, rosszul értettem, azt hittem csak augusztusban és szeptemberben akarsz dolgozni. Na mindegy, sok sikert.
2019. márc. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!