Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg lehet hamarabb csináltatni...

Meg lehet hamarabb csináltatni az amúgy májusban lejáró személyimet egyszerre az útlevéllel?

Figyelt kérdés

Júniusban utazom külföldre, de már áprilisban megszeretném csináltatni az útlevelem. Májusban jár le a személyim is, így ezt is áprilisban akarnám csináltatni. Az okmányirodákban ezt megcsinálják egyszerre? 2 sorszáámot kell húzni, vagy elég egyet, ha egyszerre is meg lehet csináltatnia kettőt?

Biztos buta kérdés,de nekem még nem volt útlevelem, nem tudom, kell e hozzá érvényes személyi is stb. Na meg félek az ilyen ügyintézésektől,de valahol el kell már kezdeni.


18 L



2019. márc. 27. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Meglehet csináltatni egyszerre mindkettőt.

2. Húzzál 2 sorszámot, egyet az útlevélhez, egyet a személyihez. Ahová előbb hívnak, az ügyintézőnek jelezd, hogy van másik okmány is.

3. Ha a 2-es pont nem jó, akkor minden okmányirodában van recepciós, tőle megkérdezheted, hogy mennyi sorszámot húzzál.

2019. márc. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Én is egyszerre csináltattam, de már nem emlékszem hány sorszámmal, kettő rémlik, de a kormányablaknál segítenek, hajrá!
2019. márc. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2019. márc. 27. 10:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan országba fogsz utazni, ahova kell útlevél is? Az EU-n belül elég a személyi, Ukrajnát kivéve az összes szomszédunkba is jó.
2019. márc. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Londonban utazom, azt tanácsolták, a Brexit miatt inkább csináltassak
2019. márc. 31. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!