Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szervezzek akadálymente...

Hogyan szervezzek akadálymentes esküvőt?

Figyelt kérdés

Van ebben vkinek bármiféle tapasztalata? Nálunk a vőlegény kerekesszékes (én lennék a menyasszony:) ). Nyilván az alapvető dolgokban van tapasztalatunk, hogy milyen legyen a helyszín, asztalok elhelyezése, stb.

Ami nekem kérdés, hogy pl. szertartás során üljek mellé én is? Mert amúgy fel tud állni a székből, csak nem beszéltünk még óla hogy fel is akar-e.

Tánc legyen, vagy inkább hagyjuk, ha amúgy sem vagyunk nagy táncosok?

Helyszín ötletetek van-e esetleg?

Tudtok ajánlani speckó oldalakat, ahol ezzel mélyebben foglalkoznak?



2019. márc. 31. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Arról mindenképp beszéljetek, hogy ha fel tud állni akkor szeretne e a szertartás alatt, vagy esetleg csak fogadalomtétel, csók stb hez felállni. Te nyugodtan állhatsz szerintem, megfordulni is könnyebb ha nem kell még ott gyorsan széket is pakolászni.


[link]


Táncot, ha nem akartok akkor ki lehet hagyni, de sokan megoldják kerekes székkel együtt.

Vagy ez az ötlet is nagyon aranyos. A videón cuki, de viccesen is megoldható :)


[link]


Nézegess youtube on ötleteket, rengeteg van. És sok boldogságot. :)

2019. ápr. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon kedves vagy! Köszönjük szépen! :) A második videót éppen nemrégiben néztük meg, olvadoztunk rajta :))))
2019. ápr. 1. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!