Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ez? A horror animéke...

Miért van ez? A horror animéket nyugodtan végignézem, még nevetek is közben, de egy cosplay videónál (ami nem is ijesztő) eldobom a telóm ijedtemben?

Figyelt kérdés

Animékre példa: Akuma no riddle, danganronpa, mirai nikki, happy sugar life

Videó: [link]

(A lila parókás csaj hozta rám a frászt, amikor ijesztően mosolygott)



2019. márc. 31. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert az egyik rajzolva van, nem tudsz vele azonosulni. Felfogod, hogy az egy kitalált dolog.


A cosplayes videókban húsvér emberek vannak. Emberek bántják, ijesztgstik, inzultálják egymást. Emberi arcokat látsz, emberi érzelmekkel rajtuk. Velük már tudsz azonosulni.

2019. ápr. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazad lehet. Köszönöm a választ!
2019. ápr. 1. 19:13
 3/3 anonim válasza:

Én pont most kerestem grafikust egy VisualNovel project-hez. Vagyis a szerző nevében, én a zeneszerző vagyok.

Tegyük hozzá, hogy amúgy abszolút nem vagyok nagy anime kedvelő, szóval nem is értek hozzá, még a fogalmakhoz se. Zenét komponálni viszont szeretek, főleg alkalmazott zenét! =D


Nos, volt egy jelentkező, elkezdtem nézegetni a referenciáit... hát, a weboldalán volt egy olyan képe, aminél egyszerre dermedtem, ILYEDTEM meg, és nem tudtam, hogy ez most mi, amit látok! :O

Hogy ez most egy fotó, amit valahogy meganimált, vagy valamivel bekente magát, vagy.... JÉZUSOM, MI?!


Aztán igen, megtudtam, hogy van ilyen, hogy cosplay. =) Bár mintha már ezelőtt régen valahol hallottam volna ezt.


Szóval igen, engem, ismeretlent pl. szintén eléggé meg tud ijeszteni! Pedig az csak egy aranyosnak szánt zöldes plüssárkánnyal pózolós kép volt.

2019. ápr. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!