Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudnék jobb minőségű,...

Hol tudnék jobb minőségű, olcsóbb Michael Myers cosplay kellékeket venni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Körülnéztem már Ebayen, Wishen meg Amazonon is, de egyik helyen se találtam olyat, ami jó lenne. Pár ár arányos lenne a minőséggel, ha nem lenne a szállítási költsége vagy +5.000 Ft a 7.000 Ft normál ár mellett xd Ti mit ajánlotok? (Ha linket is kapnék, azt nagyon megköszönném)

Meg még az érdekelne, mint a kérdésben is említettem, hogy a maszkon kívül a többi kelléket hol tudnám beszerezni? (Gondolok pl a kezeslábasra, azt nem muszáj neten megvennem 15.000 Ft-ért ha egyszer vannak itt magyarban is ilyen munkásruha boltok, nem? Mit ajánlotok?)

Előre is köszönöm a segítséget!



2018. nov. 3. 14:26
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]

Piacokon még olcsóbban is találsz.


Maszk megrendelhető netről (ingyen is)

[link]


S kb. ennyi a többi otthonról is beszerezhető.

Max egy nagypengéjű kés, régebbi fekete munkás cipő.

2018. nov. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!