Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A tippmixen ha sokan nyernek...

A tippmixen ha sokan nyernek havonta milliókat a 1,5 gólos fogadással az ugye 1.3 odds akkor nem korlátozzák az oddsot hogy leviszik 1.20 ra hogy ne nyerjenek többet annyit?

Figyelt kérdés
Nekem azt mondta a ZRT hogy nem korlátozzák!Arra lennék még kíváncsi hogy ha pl tíz ember tesz fel bomba nagy tétet pl 0.5re azt se korlátozzák nekem sokan azt mondták hogy nem!Szerintetek?
2019. ápr. 1. 15:12
 1/4 A kérdező kommentje:
UI:papíralapú tippmixről van szó!
2019. ápr. 1. 15:13
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért korlátoznák? Ez a sportfogadás lényege. Teszel valamire aztán vagy bejön vagy nem. Az alacsony oddsot kifizetni nekik semmi, aztán ha 30-ból egyszer nem jön be és mind bebukjátok, többet keres rajta.
2019. ápr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy mi a rák penészes dorongjáért teszed fel itt naponta a butábbnál butább kérdéseidet, miközben szerencsétlen Szerecsenjáték Zrt.-t is állandóan ezekkel a baromságokkal nyaggatod saját bevallásod szerint.
2019. ápr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 csatrad ***** válasza:

Az aranyokat mindig ugy szabalyozzak, hogy hanyan fogadtak, nem pedig, hogy hanyan nyertek.


Ha pl osszesen 100 forintot fizettek arra, hogy nyerni fog

es csak osszesen 60 forintot fizettek arra, hogy vesziteni fog, akkor ugy allitjak be a nyeresi aranyokat, hogy ha ki kell fizetniuk, akkor ne kelljen tobbet fizetni, mint 155 forint, mert olyankor a vesztesek fizetik ki a nyerteseket + amit lehuznak maguknak.

Az eg vilagon semmi koze nincs se ahoz, hogy mire fogadaz, vagy, hogy azok milyenek es kik ellen mennek.

2019. ápr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!