Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért kockáztatják sokan a...

Miért kockáztatják sokan a letiltásukat?

Figyelt kérdés

Sokszor látok olyan kérdéseket, amikért tiltás jár. Nem tudom. Ezek az emberek élvezik, ha le vannak tiltva az oldalról, vagy nem félnek ettől a következménytől?

Esetleg ki tudják küszöbölni a tiltást?



2018. dec. 10. 19:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Igen. Ezt tudom, de szerintem túl macerás ezekkel külön bajlódni. Engem egyszer tiltottak olyan miatt aminek semmi köze nem volt a tiltáshoz. Viszont nem értem sokan miért tiltatják le magukat direkt.
2018. dec. 10. 19:35
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Minimális, szinte nincs is védelme az oldalnak a kitiltott tagok visszaregisztrálása ellen. Újraindítja a modemét, kap egy új IP-címet, és folytatja tovább. Vagy proxy-t/VPN-t használ, amit szintén nem tiltanak ezek szerint, mert van olyan troll akit naponta vagy hetente többször is kitiltanak, párhuzamosan több fiókot is használ, és mindig jön a hülyeségével a következő nap. Az ilyenek, és szándékosan közösséget rombolók ellen tehetetlenek vagy érdektelenek az üzemeltetők, így aki rájön hogy vég nélkül tud provokálni, az addig csinálja míg rá nem un. Van aki már évek óta nyomja, mert neki ez a napi feszültséglevezetés.
2018. dec. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
37%
Klassz... a válaszom is törölték és ki is tiltottak .-.
2018. dec. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!