Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebay-en szerettem volna...

Ebay-en szerettem volna vásárolni, ám fizetéskor kiderült, hogy az eladó nem szállít Magyarországra. Kiléptem a fizetésből, de most követelik rajtam a pénzt. Most írtam az eladónak, hogy sorry. Mi van ilyenkor?

Figyelt kérdés

2017. márc. 19. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Írj hogy szívesen kifizeted ha küldi a címedre, egyéb esetben törölje a megrendelést.
2017. márc. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert szerinted ilyen lehetséges? Végülis láttam, hogy nem biztos, hogy szállít Magyarországra. Csak nincs nagy tapasztalatom még eBay-en (de hagyom is a francba, azt hiszem), azt gondoltam, ha beenged a fizetésbe akkor ok. Egyébként ott még próbáltam auszrtiai címmel is, de oda sem szállít. Attól tartok, ha ő ragaszkodik az üzlethez akkor a szállítást is fizethetem. :/
2017. márc. 19. 12:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs, hogy nem törli a rendelést, főleg, hogy elég nyilvánvalóan fel sem adta a csomagot. (Ebayen előbb fizetsz, utána szállítanak.)

Jelezd, hogy nem tartasz igényt a termékre, ezért szakítottad meg a vásárlást. Ha akadékoskodik, keresd fel nyugodtan az ebay supportját - elég keménykezűek, és nagyon gyorsan dolgoznak. Az eladók többsége fél tőlük, mint a tűztől, mert nagyon könnyű bukni a jó értékelést ilyen problémás esetben.


Egyébként elvileg, ha az elején beállítottad, hogy hova szeretnél rendelni, akkor csak olyanokat dob fel a rendszer, akik szállítanak az adott országba. Illetve én mindig be szoktam lőni a free shippinget is, akkor nem fordulhat elő, hogy figyelmetlenségből háromszor annyi kezelési költséget fizetek, mint maga az áru. :)

2017. márc. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ennek örülök. :) Végülis sűrű elnézések közepette kértem a vásárlás törlését. Röstellem, hogy figyelmetlen voltam, de nem szeretnék 20 eurókat fizetni pluszban szállításra.
2017. márc. 19. 12:37
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként én is be szoktam lőni a free shippinget, de ennél a terméknél akkor nem hozott semmit. Rendeltem már fizetős szállítással is, de akkor a leírásban egyértelműen ott volt, hogy mennyi a szállítás.
2017. márc. 19. 12:40
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát most emelt az áron 5 eurót (ennyi nekem is belefér még), alatta pedig beírta, hogy a szállítás a címemre ingyenes. Lelkesen fizetnék, de a checkoutban még mindig az előző összeg szerepel. Már nem tudom hányszor léptem vissza az új árhoz, majd a fizetéshez, de mindig a régi ár szerepel ott. Most akkor mi vaaaan????
2017. márc. 20. 12:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pucold ki a kosár tartalmát teljesen, a böngésződből meg töröld a sütiket meg minden egyebet is. Hátha ér valamit. :)
2017. márc. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!