Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni akkor ha...

Mit lehet tenni akkor ha valaki követ?

Figyelt kérdés

Tegnap elmentem a városba egy barátnőmmel. Kisvárosban lakunk de elég sokan voltak az utcán. Tavaly nyáron ez a barátnőm és még 2 lány elmentek sétálni amikor is egy idős napszemüveges férfi egy piros autoban elkezdett elöttük vetkőzni és elővette a fecskéjét akkor elfutottam és nem is hallottak rola semmit. Ám tegnap amikor sétáltunk egy bácsi átengedett minket a zebrán majd leparkolt. A barátnőm jobban megnézte és jelezte nekem hogy az az a faszi volt aki annak idején elövette nekik a micsodáját. Utána leült egy padra és folyamatosan figyelt minket majd amikor elkezdtünk sétálni beült az autójába és kerülövel utánunk jött. A barátnőm hazament én pedig azonnal hívtam a szüleimet hogy vigyenek haza viszont az ember még a város főterén körözött legalább 3-szor ment körbe utána már jöttek értem és hazamentem. Szeretnék még bemenni a varosba viszont nagyon tartok ettől az embertől főleg hogy nem az első hogy itt felbukkant. Próbáltam megjegyezni ki volt az az ember de a nagy ilyedtségben csak a férfi kinézetét és az autó színét és típusát tudtam megjegyezni. Ez esetleg már lehet egy jó ponnt? Vagy vigyek magammal kést, bicskát? Mit lehet ilyenkor tenni vagy milyen önvédelmi techinákat lehet alkalmazni?

16/L


2019. ápr. 2. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Rá kell hívni a rendőröket.
2019. ápr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hordj gázsprayt, és fotózd le a manust és a kocsiját, majd szólj a renőröknek, és told fel a városi Fosbúk oldalakra is.


Kést ne hordj! Nem tudsz vele bánni, ráadásul téged büntetnek meg a végén.

2019. ápr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy paprikasprayt, várd be, fújd pofán. Kérd meg apukádat, és/vagy 2 markos férfi ismerősödet, hogy távolabbról kövessenek. Ha az én lányom lennél, nem szaroznék a rendőrséggel, hanem "elbeszélgetnék" kicsit az illetővel. Mobillal csinálj róla + a kocsijáról pár fotót, aztán menj el a rendőrségre.
2019. ápr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igazuk van az előttem szólóknak.Én régen,14 éves koromban belefutottam abba a hibába,hogy nem szóltam senkinek.Valamiért féltem.

Többször láttam egy faszit,sokszor elment mellettem kocsival.Több nap után tűnt fel,hogy követ a suliból.Végig a villamos vonalán is.Egyszer én hülye egyedül mentem haza,már kezdett sötétedni..valami gólyabál volt vagy mi. Az utcasarkunkon láttam meg,kiszállt a kocsijából akkor kezdtem el futni,majd ő utánam.Nem tudtam mit csináljak,merre menjek.Ha hazamegyek,megtudja hol lakom stb.Épp beért már,mikor egy férfi kijött a kapuján és odaszaladtam hozzá.A követőm mintha csak egy futó lenne,továbbment.Annak a férfinak elmeséltem,hogy mi történt,kihívta a rendőröket.Mázlim volt,hogy nem ment messzire mert leírás alapján elkapták.Szerencsére elköltöztünk utána nem sokkal..

Szólj a szüleidnek,legyen nálad paprikaspray és sose legyél egyedül főleg sötétben már.

2019. ápr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!