Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kaptam behajtótol levelet,...

Gábor Jánoska kérdése:

Kaptam behajtótol levelet, amiben közölték, hogy letiltjàk a fizetésem. Az indok nem derül ki sem az, hogy milyen tartozás. Ez így jó?

Figyelt kérdés
Esetleg a Legal Rest neve mond valakinek valamit? Bejelentett munkahely,és lakcím több éve 0 értesítés

2019. ápr. 4. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez így nem jó!

A behajtó cégnek közölnie kell a behajtásra okot adó előzményeket. Pl: kezese voltál valakinek lakáshitel ügyben, vagy kezese voltál személyi kölcsönt igénybe vevőnél, vagy kezese voltál egy gépkocsi vásárlásánál, vagy tulajdonrészese voltál egy olyan cégnek, amelyet tartozások meg nem fizetése miatt követeléskezelő cégnek adtak át. Ezek az ügyek általában több éven keresztül húzódnak, Te esetleg már meg is feledkeztél róla. Mindenesetre hívd fel a behajtót, az elérhetősége nyilván szerepel az értesítésen, és tudd meg, hogy milyen ügyről is van szó.

2019. ápr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt nehezen tudom elhinni, a végrahjtási értesítésben mindig benne van, hogy ki a megbízó és milyen jogcímen követel tőled bármit is.
2019. ápr. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!