Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit találtunk?

Szerintetek mit találtunk?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez mi lehet? Mérete körülbelül egy football labdaenak felel meg és 48kg ot nyom. Gyengén mágnesezhető ezért valószínűleg vas van benne. Kicsit megütögettuk és fém színe volt neki és latszanak rajta olvasztás nyomai. Arra gondoltunk hogy egy középkori ágyugolyó lehetséges ez? Esetleg meteorit?
2019. ápr. 5. 19:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Bocsi a megfogalmazást xD
2019. ápr. 5. 21:07
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha szántás, vetés, boronálás közben találtátok egy olyan földön, amit évtizedek óta művelnek, úgy érdekes lehet a dolog, ámbár úgy kár volt elhozni onnan, mert ott kellett volna valakinek megmutatni, vagy jelezni mondjuk az önkormányzatnak. Ez utóbbit még így is megtehetitek.
2019. ápr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Még mindig úgy gondolom h egy sima kő... Túl sok sci-fit néztél XD

Nálunk is vannak vasércek, ne legyél már ennyire összeesküvés gyártó. De amugy ja biztos idegenek pottyantottak egyet út közben

2019. ápr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hat az igaz h úgy néz ki mint egy kő de az anyaga az tuti nem az mivel elrozsdásodott vas darabok váltak le a széléről, a súlya is legalább 2 szer akkora mint egy sima kőnek.... Szóval már nem tudom... Neztem képet a vasercrol de hát nem tudom valahogy csak nem olyan xD
2019. ápr. 5. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!