Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Aliexpressen tegnap adtam le a rendelest egy e cigire, irja h 5 napja van a feladonak elkuldenie, mivan ha lejar es nem teszi fel?

Visszakapom e a penzt , uj vagyok meg az alin. Koszi elore is

Keress kérdéseket hasonló témában: Aliexpress

ápr. 6. 10:53  Privát üzenet  

A válasz
Nem jön létre a vásárlás, és visszautalják a pénzed. Olyan nincs, hogy te kifizetsz valamit majd megtartják a pénzed és nem kapsz cserébe semmit. Olyan előfordulhat hogy nem elég a nyitva álló idő az eladónak, és ír neked hogy hosszabbítsd meg ezt a türelmi időt - erre lehetőséget ad az oldal.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 6. 11:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Koszonom

# 2/2Időpont ápr. 6. 12:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan lehet Aliexpressen rendelést törölni?
Aliexpressen hol vannak a beváltott Coinsok?
AliExpressen is megkérdezik hogy megérkezett-e a csomagod?
Hogyan lehet aliexpressen rendelni, ha nem lehet paypallal fizetni és az ember nem akar "közvetlenül bankkártyával" fizetni?
Aliexpressen hogy működnek a coinok, illetve az abból kiváltható kuponok?
Ha Aliexpressen sok dolgot rendeltem sok eladótól az hozzám egy nagy csomagként érkezik meg?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!