Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális, hogy ennyire ki...

Normális, hogy ennyire ki vagyok csak azért, mert nem lehetek kint?

Figyelt kérdés

Mindennap kint vagyok du.2-től,kb. este 8-ig.Általában haza nézek közbe,olyan 4-5 óra körül.Ma viszont nem jöttem haza és fél 6-kor találkoztam apámmal(ment mamámhoz) és hazazavart,mert,hogy miért nem vagyok soha otthon.Ennek az az oka,hogy majd' meghalok a volt barátomért és alig várom,hogy lássam-csak ezt nem mondhatom el neki,soha nem értené meg.Aztán,most tiszta "depressziós" lettem.Csak nézek magam elé és sírok,már majdnem (megint) vagdosni kezdtem magam.Könyörgök,hogy hagy mehessek ki.Az őrület határán vagyok.Reszket mindenem.Befaltam 2 tábla csokit,pedig már két hete nem ettem édességet,mert fogyni szeretnék.(Van egy kis plussz súlyom,ezért rengeteget mozgok is.)

Normális ez?Szerintem nem.Hogyan győzzem le?


2010. júl. 4. 19:43
 1/5 haggyámán ***** válasza:
100%
Az a nem normális, hogy a volt barátod miatt vagy kint ennyit. Felejtsd el.
2010. júl. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

most komolyan hányévesvagy?

feltétlen oda kelett nekedd írni h (megint)?

menőmenő juhúú

mért lesz jobb akkor ha felvágod az ereid?

am meg én 4-től csak8ig lehetek kint aztán hazakellmennem szerintem normálisak a szüleid a volt barátod meg felejtsd el..

13/L

2010. júl. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jah és lepontozhatsz nyugottan...(előző)
2010. júl. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Foglald el magad!Halgass zenét,játssz a gépen stb.
2010. júl. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz lehet neked, őszintén sajnállak! Van egy tippem: Vegyél egy meditációs kazettát, vagy agykonrollosat, és hallgasd meg! A csoki nem megoldás, ezt hidd el! Rendezd át a szobádat, főzd meg apukád kedvenc ételét, vagy süss neki sütit. Mondjuk ez nem a legjobb ötlet ebben a melegben! Akkor készíts jégkrémet, segíts anyukádnak! Rakd szín, vagy bármi szerint a ruháidat! És ne vagdosd megad! Ezzel nem csak magadnak ártassz, hanem a környezetednek is, mellesleg elrontod a nyaradat! Fényképezz sokat, s rakd fel iwiw-re, vagy myvipre, esetleg facebook-ra! Ha van(nak) testvére(i)d, vele is csinálj közös programokat, és élvezd az életet!

És mindig jegyezd meg: FŐ AZ OPTIMIZMUS! Én sem beszélek könnyen, hisz' a szüleim elváltak, anyukám élettársa tavaj meghalt, de nem kell panaszkodni! Legyenek céljaid! Írd ki magadnak egy nagy lapra: NAPRÓL NAPRA EGYRE JOBBAN ÉS JOBBAN VAGYOK, HÁLA NEKED, ISTENEM! És olyan helyre tedd a papírt, ahol jól látod reggel, amikor felkelsz! És minden nap mondd el: Ma is jó lesz a napom, egészséges vagyok, és leszek, minden rendeződik az életemben!

Sok szerencsét, egy 13 éves lány! És kérlek, írd meg az "eredményt"! Remélem, tudtam egy kicsit segíteni!

2010. júl. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!