Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Félek, hogy terhes lehetek....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy terhes lehetek. Tudom, h. rengeteg ilyen kérdés van kint. De én nem voltam felelőtlen. Segítség?

Figyelt kérdés

Ez lesz a 8. hónapja,hogy fogamzásgátlótablettát szedek. Az utóbbi 2 menstruációmnál alig véreztem. Most van meg,és a 3. napon elég egy ob mini kb. reggeltől du. 3 ig:S... eddig(amig nem szedtem a bogyót/cypromix/volt,hogy "folyt" msot meg alig van. A színét igazából nem tudom,mert tamponozok. Ma láttam,hogy olyan pirosas barnás...

terhes lehetek? ha minden bogyót bevettem rendesen? érdemes tesztelnem? érdemes aggódnom?


2010. márc. 10. 20:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
5%
Tuti terhes vagy
2010. márc. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
biztos?... 16 éves vagyok... nem akarok terhes lenni:(
2010. márc. 10. 20:21
 3/14 anonim válasza:
19%
terhes vagy a tampontól
2010. márc. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen... komoly válaszokat szeretnék. Tényleg szükségem lenne rá:( hogy megnyugodjak,hogy másnak is volt-e már ilyen vagy,hogy kezdjek komolyan aggódni. A menzeszem utáni teszt megbízható?
2010. márc. 10. 20:25
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes.
2010. márc. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

De miért lennél terhes?

Semmi konkrétumot nem írtál.... Nem védekeztetek a barátoddal? És am ha a tabit rendesen szedik, az már magában is megbízható. Ha meg megjön csak kevés van, az egyáltalán nem a terhesség jele...

Lehettél volna kicsit konkrétabb, de tabi melett ritka a terhesség...

2010. márc. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mennyi f_sz van itt... Te, kérdező, meg buta vagy, hogy hiszel nekik. Ha rendesen szeded, hogy a kanálba' lehetnél már terhes?

Am én 17 vagyok, amíg nem gyógyszereztem, nekem is szinte ömlött, most meg épp, hogy van pár csepp. De rendesen szedem, ha mégis kifelejtődik, akkor másfél hétig gumi (a papír egy hetet ír).

2010. márc. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálhatsz egy tesztet,de szerintem nem vagy terhes. Nekem is szokott változó lenni a mennyiség.
2010. márc. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy,ezen ne parázz.A tablettától ilyen kevés.Lehet lesz még kevesebb is.
2010. márc. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a normális válaszadóknak:) én is szoktam ide kommentet írni, és most az lett a helyzet,h. én is "gonba" kerültem:) de fogok csinálni egy tesztet,ha elmúlik a menzeszem:) tényleg köszi:)
2010. márc. 10. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!