Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzem vissza a képeim?

Hogyan szerezzem vissza a képeim?

Figyelt kérdés

2014től kb 2 éven keresztül mindig a OneDrive-ra (talán akkor még SkyDrive volt) töltötte fel 2 készülékem is a fotókat, így nem kellett azokon tárolnom, mert minden megvolt itt. A OneDrive egy hű de kecsegtető és biztonságos oldal, mert kapsz 5GB ingyen tárhelyet. AHA, ameddig használtam semmi baj nem volt vele, utána váltottam a google fotókra most ott tárolom a képeim (2016 óta). A napokban bejelentkeztem a OneDrive fiókomba, körülbelül 2 év után, és szószerint az összes képem eltűnt, ugyanúgy megvan az 5GB ingyen tárhely. Nos, én szeretném visszakapni a képeimet, mert tudom hogy valahogy vissza lehet állítani, de nem csak 30 napon belül? Na mert ha igen, akkor erről a biztonságos platformról úgy tűntek el a képeim, mint a kutyám a ködben.

Tipp, segítség?


2019. ápr. 13. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha az asztali klienssel szinkronizálod a Onedrive-ot, az nem egyirányú művelet. Nem csak biztonsági másolatként töltöd fel, hanem a gépen lévő fájloddal szinkronizálsz - ez azt jelenti, hogy ha az egyik helyen törlöd, a másikon is törlődik. Kivéve, ha a gépről való törlés előtt szétválasztod az online frissítést.

Így két lehetőség van: vagy ezt csináltad, és a gépen ott kell lennie offline fájlként a képeknek, vagy pedig szinkronizálással a gépről törölt fájl online is törlődött automatikusan (a lomtár tényleg 30 napig tárolja csak online is).

2019. ápr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mindig telefonról töltöttem fel a képeket, a számítógépről nem használtam a OneDriveot.
2019. ápr. 13. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!