Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzem vissza a...

Hogyan szerezzem vissza a régi barátaimat?

Figyelt kérdés
9.-es vagyok. Tavaly ballagtam. Az osztalyomat nagyon nehez volt elhagyni,mivel nagyon ossze szoktunk es nagyon szerettuk egymast. Nos,kb.januarig meg joba is voltan veluk,nem volt semmi baj,meg egyutt is szilvesztereztunk. Viszont nekem lett egy baratom,es sajnos miatta elkezdtem hanyagolni oket,mert hetvegente nem tudtam veluk talalkozni,hanem a baratommal voltam,es akkor meg jo otletnek is tunt,mert a baratsagunkban a tobbiekkel mar voltak problemak. Egyszeruen idegesiteni kezdtek amiket csinaltak,viselkedtek,megvaltoztak ok is. Na mindegy,lenyeg hogy ezert egyszer osszevesztem veluk,majd kibekultunk. Na de van egy masik baratnom aki a legjobb baratnom,es neki is lett egy baratja,akivel en is nagyon joba lettem es igy veluk szoktam legtobbet lenni suli idoben is.(a regi osztalytarsaim is oda jarnak) Szoval veluk mar nem is beszeltem,es a legjobb baratnom se. Tudom,en voltam a hibas,hogy ott voltak a barataim,en meg csak ugy cserben hagytam oket es nem beszeltem veluk tobbet. Azota osszevesztunk veluk,es nem beszelunk. Eloszor nem is erdekelt,mert mar nagyon elegem volt beloluk,a viselkedesukbol. Viszont vissza gondoltam milyen jo volt a baratsagunk,mi mindent csinaltunk egyutt,milyen jo volt minden talalkozas. Rajottem,hogy hianyoznak nekem es nagyon kar volt eltavolodnom toluk es elvesziteni oket. Szeretnem visszakapni a barataimat,de sajnos mar nem is koszonunk egymasnak,egymasra se nezunk. Megbantam amit csinaltam. Konyorogni nem szeretnek nekik,mert tudom hogy amilyen makacsak csak elkuldenek a... Kerlek segitsetek!

2017. ápr. 12. 17:28
 1/1 anonim válasza:

Ha könyörögnél az valóban nem segítene semmin. Nem tudom szórakozni jártatok-e el közösen, megpróbálhatnál ott közeledni hozzájuk. Vagy kezdésnek az is elég lenne ha legalább te köszönnél nekik, aztán hátha elkezdetek beszélni. Érdeklődj, hogy mi újság velük, igyekezz inkább róluk beszélni, ha szóba jön a veszekedésetek, valld be, hogy hülye voltál de aztán lépjetek is tovább.

Az emberekhez türelem kell. Az igaz barátaidat a hibáikkal együtt kell elfogadnod.

2017. ápr. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!