Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire megbízható az Amazon?

Mennyire megbízható az Amazon?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalatok, stb

2019. ápr. 13. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sokszor rendeltem már az amazonról, és eddig nem volt semmi gondom vele.
2019. ápr. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eléggé.
2019. ápr. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Alapvetően megbízható, bár sokaktól hallom, hogy indokolatlanul vonogat le havonta több fontot. Ennek okára én is kíváncsi lennék.
2019. jún. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"bár sokaktól hallom, hogy indokolatlanul vonogat le havonta több fontot"


Egyrészt én még ilyet nem hallottam. Mármint hogy indokolatlanul. Olyanról már igen, hogy valaki nyelvismeret hiányában bejelölt valamilyen havidíjas szolgáltatást, de hogy csak úgy minden ok nélkül az Amazon akár egy centet is levonjon, olyat még nem hallottam.


Másrészt ha valakiktől az Amazon indokolatlanul levon bármit, és az illető nem jár utána, csak neked panaszkodik, akkor az egy idióta.


Harmadrészt: ilyen nincs. Az Amazon túl nagy ahhoz, hogy ilyen pitiáner trükkökre lenne szorulva.

2019. jún. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!