Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok nektek bejönne egy...

Lányok nektek bejönne egy ilyen fiú?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Az lenne a kérdésem hogy nektek bejönne e egy ilyen fiú;

174cm magas

Sportos testalkat (kb56-58kg)

Barna haj

Egy szerintem se nem annyira csúnya ,se nem annyira szép arc.

Kedves , megértő,szerintem humoros vagyok mindig próbálok viccelődni. Hűséges tipus, nagy részben optimista.

De lusta vagyok(néha tanulni , házi munkát szoktam végezni)

Türelmetlen, kicsit néha hamarabb felkapom a cukrot a megszokottnál :)

Se nem dohányzom , se nem iszom.

Lányok nektek ez bejönne ? Építő jellegű kritikákat elfogadok szívesen :)

16/f



2019. ápr. 20. 18:19
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Köszi , lehetséges :)

Csak sajna sose jön össze és ez bosszant a legjobban .

2019. ápr. 20. 21:59
 12/23 anonim válasza:

Ennek örülök:)

Igen ezt megértem, hogy nem kérdezted, jobb is szerintem. Hát sajnálom nem értem akkor mi lehet a probléma. Remélem sikerül találnod egy rendes lányt mert lehet hogy itt már csak a csajokkal volt a probléma vagy ötletem sincs a leírtak alapján tényleg normális srác lehetsz!

2019. ápr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

De szerintem olyan fullos csajokat nem is választottam magamnak :'D

Mert sajna a mai lányoknál kevés az olyan aki tud is nő lenni :)

De lehet magasra rakom a mércét :D

2019. ápr. 20. 22:14
 14/23 anonim válasza:
Nem mindig a külső számít vannak olyan fullos csaj aki értelemes, tud nő lenni, vannak olyan "átlagos csajok" Akik csak játszanak a másikkal, viccet csinálnak belőlük vagy egyszerűen észre sem veszik az olyan srácokat akik normálisak mert azokból is kevesebb van sajnos.
2019. ápr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Ez nagyon igaz :) sajna én se egy nagy szájú ember vagyok így sokszor nem vesznek észre a lányok . És sajna így az esélyem is szál néha egyből :(
2019. ápr. 20. 22:24
 16/23 anonim válasza:
Nyugi szerintem ez is csak előnyödre válik hogy nincs nagy szád, bár mindennek van hátrány is. Ha úgy érzed lehetnél kicsivel bátrabb de az én meglátásom szerint így is fogsz találni magadnak barátnőt !!!
2019. ápr. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :) Nagy szám nem lesz szerintem sose mert sajna nem úgy neveltek .

Remélem igen találok majd valakit , bár lehetséges az is gáz hogy hiszek az igaz szerelemben ebbe a mai világba :) Ami szerintem nem válik előnyömre :(

2019. ápr. 20. 22:52
 18/23 anonim válasza:
Ez még mindig jobb mint azok akik semmibe veszik a másikat. Ezt a lányoknak meg kéne becsülniük. Ne aggódj emiatt az igaza az lesz aki ezt is értékelni fogja szerintem. De azt mondta optimista vagy nagyrészt, ennek is nézd a jó oldalát legalább nem jöttek veled össze olyan csajok akik ezt nem értékelik :)
2019. ápr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Nagyon otthon vagy ebben a témában :)

Igen , csak sajnos ahogy írtam türelmetlen vagyok .

De azt is tudom hogy ez nem megrendelésre jön :)

2019. ápr. 21. 07:57
 20/23 anonim válasza:
Igen a barátaim mindig TŐLEM kérnek segítséget, tanácsot ilyen téren mintha én ebben olyan jártas volnék XD körülöttem nagyon sok olyan srác van akik a csajokat semmibe veszik, lenézik csak mert lányok ezért erről is tudok sok mindent mesélni
2019. ápr. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!