Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyarországon konkrétan...

Magyarországon konkrétan Budapesten van olyan hely, ahová állâsra jelentkezhet egy leszázalékolt két bottal járó ember?

Figyelt kérdés
Ez engem most azért is érdekel,mert én mâr tíz éve levagyok százalékolva 82%-os sérültséggel és nagyon szeretnék újra dolgozni,csak jelenleg nem tudom hova mehetnék el szakközépiskolai érettségivel és személy és vagyonőri végzettséggel,amiben dolgoztam is még a lesérülésem előtt,így van gyakorlatok is.

#Mozgássérült munkahely #munkahely sérülteknek
2019. ápr. 24. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogyne volna. Sok ilyen hely van, mert a cégek mindenféle kedvezményt kapnak, ha a csökkent munkaképességűeket alkalmaznak. A személy- és vagyonőr mondjuk nyilván nem tartozik azon szakmák közé, ahol így is el lehet helyezkedni. Talán nem lep meg, hogy minden olyan pálya sajnos ki van lőve, ahol a fizikai fittség előfeltétel.


Most körbenéztem gyorsan, hogy vannak-e tanfolyamok mozgássérülteknek, de sajnos csak hülyeségeket találtam, pl. jóga, önismeret. Viszont találtam neked ezt:


[link]


Talán segít.

2019. ápr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Adminisztrációs munkák, helpdesk, középiskolai tanár, stb.
2019. ápr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezt a két vâlaszt! ☺️😊😉😚.
2019. ápr. 24. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!