Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szoktattok egyedül menni...

Szoktattok egyedül menni valahova?

Figyelt kérdés
Nem akarom, hogy hülyének nézenek,kevés baràtom van és nem mindenkit érdekel, ami engem. Elmennék egyedül, ilyen festö kurzusra.

2019. ápr. 25. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Szinte mindenhová egyedül járok, legyen az mozi, színház, kiállítás, tanfolyam, előadás, kirándulás. Nincs ebben semmi, senki nem fog hülyének nézni, csak azért mert nincs párod vagy barát melletted. Menj nyugodtan és örömmel! :)
2019. ápr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szoktam, és te se félj tőle. Festő kurzuson gondolom úgyis beszélni fog egy előadó, aztán mindenki elmélyülten fest. Nem fog feltűnni senkinek, hogy egyedül mentél.
2019. ápr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Szoktatok testvérem. Egy t-vel írjuk. De ezt nemsokára javítják, a hozzászólásom meg törlik.
2019. ápr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Soha mert bárhová megyek mindig vannak ott mások is akik szintén oda mentek ahová én. :)
2019. ápr. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyátalán nincsenek barátaim, így mindenhová egyedül szoktam menni. Nem gáz, csak unalmas a társaság nélkül.
2019. ápr. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
pl wc-re
2019. máj. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem gáz, én szoktam, menj nyugodtan, szerintem poén :)
2020. jún. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!