Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csinál hülyeségeket az...

Miért csinál hülyeségeket az akinek mindene megvan?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm aki számomra példakép abból a szempontból amit elért: szép feleség, gyerekek, rengeteg pénze van, boldog és kiegyensúlyozott.Kedvelik az emberek, mindenkivel jól kijön.


Viszont rendszeresen motorozik, de úgy mint egy igazi barom.

Mindig kamerázza az útjait, és mutogatja az ismerőseinek a videókat.Legutóbb nekem azt mutatta ahogy 200-al megy az M7-esen és a belsősávban haladókat előzi BALRÓL.

Alig van hely a fű /korlát meg az autó között és óra szerint 190-197 közötti tempóval megy el.

Utána óra szerint 300-al is halad, többször egy keréken (ezt nyilván nem a 300-as tartományban de itt sem 30-cal)

Régóta motorozik, eddig kétszer esett el, nem lett komolyabb baja, egyszer került csak kórházba is.


Erre a legutóbbi videójára mondtam is neki,hogy ez már nagyon sok.

Nem értem meg, hogy miért csinálja ezt bárki is?Nekem "senkim és semmim sincs" mégsem csinálnék ilyeneket, ez pengeélen táncolás a javából.És nem ma kezdte ezt a gyökérséget.

Anélkül is "menő" lenne ha nem csinálna ilyen videókat, és mégis.Megéri?


2019. ápr. 27. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert megteheti. Telik neki olyan motorra, amivel lehet 300-zal menni. Ha nem tellene rá, nem motorozna így.
2019. ápr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A gazdagok a legszegényebb emberek. Én sajnálom őket.
2019. ápr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem mutogatná, azt mondanám, hogy élete a motor és a száguldozás. Így, hogy mindenkinek ezzel villog, inkább úgy tűnik, hogy kínjában nem tud már mivel feltűnni, nem elég neki a siker, valószínűleg elégedetlen valamivel az életében. Lehet, hogy csak színlelt a nagy családi boldogság, hidd el, a sok pénznek is ára van...
2019. ápr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Magamutogatók. Magamutogatók mindenütt.

Meg motormutogatók is.

dec. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!