Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondanátok véleményt erről a...

Mondanátok véleményt erről a "versről"? Első versem, szóval ne kövezzetek meg, ha nem olyan jó, de azért a negatív kritikát is elfogadom.

Figyelt kérdés

Megbántott, összetört, mégis szeretem.

Mondd, mi ez, ha nem igaz szerelem?

Közel került hozzám, mint eb a gazdához

Nem értem, miért nem szorított magához?!

Ketten lettünk volna az én világom

Úgy érzem, többé ezt nem kívánom.

Szeretni foglak, míg nem válok köddé

Ha nem is együtt, legalább örökké...



2019. ápr. 27. 19:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy erőltetetten szeretnél rímeket faragni, de ez így nem az igazi. Amúgy ennél sokkal rosszabbak vannak fent, amiket eddig olvastam.
2019. ápr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Mit értesz ez alatt, kifejtenéd?

Hogyan kéne ezen javítani?

Köszönöm szépen! :)

2019. ápr. 27. 20:24
 3/19 anonim ***** válasza:
Hogy értem? Az a baj, hogy nem értem igazán a verset 🤔 Te ugye nagyjából a tizes éveid közepén jársz? Tedd el ezt a verset, és vedd elő újra 30 évesen, majd olvasd el.
2019. ápr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Ha jól értem, még tanulnom kell ezt-azt...

Rendben😄

2019. ápr. 27. 20:39
 5/19 anonim ***** válasza:
Én ilyen verset sem tudnék írni. Ellenben a tesóm több kötetes költő. Majd megmutatom neki, ha szeretnéd. Amúgy amiket írtam jó szándékból írtam, nem bántásból. És eddig még tényleg ez a legjobb, amit itt olvastam. Ügyesen 😀
2019. ápr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Megköszönném, ha megmutatnád neki.

Nem is gondoltam, hogy bántásból írtad😄

Kíváncsi lennék a tesód műveire🤔😯

2019. ápr. 27. 21:13
 7/19 anonim ***** válasza:
Megmutatom neki ha találkozunk. Küldtem egy linket, de úgy látom link formátumot nem küld normálisan a privát üzenet. Vagy csak vmit elbénáztam....
2019. ápr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Még József Attila is úgy kezdte a versírást, hogy próbálgatta a "szárnyait" pedig ő a maga nemében zseni volt. Elsőre ő sem az "Óda" című versét tette az asztalra. Teljesen természetes dolog, hogy ha valaki verset, verseket próbál írni, vagy ír, az elején nem minden pattan azonnal precízen. Próbálgatjuk, hogyan is lenne jobb, hogyan is hangzana a legjobban, legszebben. Amit írtál, az nem rossz, de nem is a legjobb. Nagyon fontos dolog, hogy a szókincsedet fejleszd minél magasabb szintre - ezt sok olvasással érheted el -.

A verseddel kapcsolatban a meglátásom az, hogy ha egy személynek szánod a versed, úgy végig hozzá szóljon, hozzá intézzed szavaid. Mert ebben a versikében hol az olvasóhoz szólsz, hol a szerelmedhez. Ez így egy kissé kusza. Egyébként bátorítalak, írjál minél többet, akár csak magadban, magad bátorítására, és minél többet, és minél több témában próbálkozz.

2019. ápr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Sokat kell még tanulnom, ezt tudom és nem is vártam sokat az elsőtől. Mindenképp folytatom, köszönöm szépen!
2019. ápr. 27. 21:52
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem, a vers írását nem lehet megtanulni. Kicsit elvontabban kéne fogalmazni. Erőltetett.
2019. ápr. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!