Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetoválás 16 évesen?

Tetoválás 16 évesen?

Figyelt kérdés

Egy ideje gondokodom, hogy csináltassak tetoválást. Budapest feliratra gondoltam, mert nekem sokat jelent ez a város, itt születtem, itt élek. A bal mellemre varratnám. Olvastam olyanokat, hogy eldeformálódik, ha aztán megnyúlik az ember, bár szerintem én nem igen fogok már nyúlni, legfeljebb pár centit. Ti mit gondoltok erről?


16/F



2019. ápr. 28. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ne. Én is akartam annyi idősen és később baromira örültem hogy csak húsz évesen lett. Sokat változott a gondolkodásom is, már nem azt rakattam mint akartam. És a mellre...az olyan nyolcvanas évek. Láttam már régi, mellen lévő tetkót hát... nem egy élmény. Szerintem várj egy évet, és ha még mindig szeretnéd, akkor oké. Én is sokat gondolkodtam az elsőn.

24L

2019. ápr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
18 alatt nem szülői engedéllyel csinálják? Amúgy szerintem is várj legalább két évet, azalatt nagyon sokat változhatsz kívülről és gondolkodásmódban, ízlésben is. Ne kapkodd el!
2019. ápr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!