Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kezdjek bele?

Hogy kezdjek bele?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lenne egy fontos kérdésem:) imádok olvasni csak úgy falom a könyveket. Ha egy napom úgy telik el hogy legalább 1orat nem olvastam akkor már minden bajom van :D felötlött bennem, hogy mi lenne ha írnék egy könyvet?! Elveznem minden pillanatát biztos vagyok benne. A kérdésem pedig az lenne hogy hogy tudnék ebbe belekezdeni? Tudnátok e segíteni? Valahogy az eddigi életemet szeretném leírni és megfogalmazni benne más szereplőkkel. Lehet másoknak vicces, esetleg butaság ez a kérdés de nekem nagyon fontos :) a válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm:) szép napot nektek 😊
2019. máj. 2. 13:11
 1/4 anonim válasza:
A téma megvan. Vágj csak bele,meglátod majd milyen lesz. Miután végeztél,olvasd el egy párszor a könyvedet. Ha ez megvan,és érdemesnek találod arra,hogy kiadd,keress egy kiadót. Ez persze még nem nyert ügy,mivel kicsi sajnos az esélye,hogy kiadják a könyvedet. Mindenesetre sok sikert a dologhoz!
2019. máj. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1-et kiegészíteném azzal, hogy csomó internetes oldal van ahol meg lehet osztani az írásodat. pl.:Wattpad [link]

ja a kérdésre:

1:

Kezdj el írni bármit és olvasd el.

Ha neked tetszik, akkor

[ad oda 1-2 barátodnak is(a másolatot)

Ha főként pozitív lesz a visszajelzés, akkor megoszthatod/kiadhatod.

Ha 50%-ig negatív a visszajelzés akkor még csiszolni kell a gyémánton.]

2:

Kezdj el írni 4 vagy több külön könyvet mindig más műfajjal (pl.:Dráma, Humor, Természet) és amelyikben a legügyesebbnek érzed magad/a 4 vagy több könyv egy téma felé kezd hajolni (pl.: a humorból átmegy drámába) abban vagy a legügyesebb. Ezután nézd meg a szögletes zárójellel ellátod részt.

Ez 2 módszer az 50-ből.

Remélem jól értelmeztem a kérdést.

16/f

2019. máj. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) kedvesek vagytok:)
2019. máj. 3. 15:25
 4/4 anonim ***** válasza:
A gimnáziumi irodalomtanàrod keresd meg ha ez az opció még elérhető.
2019. máj. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!