Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi az eséjje annak, hogy...

Mennyi az eséjje annak, hogy ezekkel a videóimmal népszerű legyek?

Figyelt kérdés

Elòször is, nem burkolt önpromózás.

A csatornám: https://www.youtube.com/channel/UC0hqxXbZ272TW6bajsRoAKg

A célom az 1K feliratkozó, és igazából simán képes lennék lemásolni egy Zsepy videót, vagy akármelyik ma nepszerű paródia készítő youtubert (magyarok közül) minőségben is képes vagyok rá, szeretem is csinálni, egyedül a laptopom potato. Nyugodtan írjatok negatív kritikãt, csak lehetőleg ne csak negatívak legyetek. Előre is köcce


2019. máj. 5. 17:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Pont az alkérdést felejtettem le. Írnãtok ötleteket, egy granny gameplay paródiãhoz? (A mostani v”G(r)enny” videóm folytatása lenne)
2019. máj. 5. 17:11
 2/9 anonim ***** válasza:
eséjje?
2019. máj. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ha úgy kezded hogy le akarsz másolni egy híre videóst az már régen rossz. Persze nem azt mondom hogy add fel csak találj ki magadtól valamit és ne másokat akarj leutánozni/lemásolni.
2019. máj. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
híres*
2019. máj. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez mi és mire vagy képes minőségben?! Ha szerinted az eddigi videóid a minőségi tartalomgyártás fogalmát lefedik, akkor hatalmas tévedésben vagy. Se nem vicces, se nem tartalmas, semmi, ezek szó szerint semmik. 1k-hoz ennél fényévekkel több kell. Persze nyilván el kell kezdeni valahol, tudom, de ennél azért magasabb szinten kellene. Találj ki egy koncepciót és az alapján építsd fel a csatornádat. Ha mindenképpen effekteket meg hasonlókat akarsz, akkor előbb gyakorolj kicsit. Ez így tényleg, tényleg szörnyű rossz.
2019. máj. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Csak azt nem értem, hogy az ilyen kovagoadi ( https://www.youtube.com/channel/UCC70-RIgk1ZpoJN-_wiZIxA) fajták hogyan lesznek nêpszerűek, ha semmi értelmeset nem csinálnak. +nem mondtam, hogy lemásolnék bårkit is.
2019. máj. 5. 18:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Majd csinálok egy rakás accountot és mindegyikkel feliratkozom
2019. máj. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Te tudod...
2019. máj. 5. 22:18
 9/9 anonim ***** válasza:

A videó alapjàn a tízéves gyerek odaszabadul apu gépéhez és csinál valami szart ami a saját kis tízéves szintjén érdekes is lehet. Viszont 12-14 fölöttiek már egyenesen gagyinak is találhatják.

Mégis mi a videó lényege? Ez egy se füle se farka érthetetlen katyvasz. Nulla mondanivaló nulla tartalom minimális képi megjelenítéssel. Elhiszrm hogy hasonló hitványságokkal tele a jútúb de akkor is... Azt a 10 feliratkozót talàn te is eléred.

2019. máj. 6. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!