Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez furcsa?

Szerintetek ez furcsa?

Figyelt kérdés
Amikor nem tudok elaludni akkor átőlelem a párnám és elképzelem az egyik lány anime karakter Pl: Juvia (Fairy Tail) Hinata (Naruto) És utána egyből eltudok aludni. Szerintetek ez normális?:D

2019. máj. 6. 06:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem nem. Főleg, ha segít kipihenni magad. Hidd el, mások, akiknek alvási problémáik vannak szívesen cserélnének veled, vagy mit nem adnának érte, ha hasonlóan könnyen alhatnának el hasonló módszerrel.

2019. máj. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kőszi a választ :)
2019. máj. 6. 09:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem normális mert az ember (szerintem) akkor tud a legjobban aludni ha biztonságban érzi magát ja és persze kényelmesen is vagy ép a szerelme miatt , sok dolog miatt elaludhat az ember és a fantázia sokszor segít pl.: amikor elkezded “számolni a bárányokat” azt először elképzeled és csak azutan alszol el, de én nem vagyok orvos szóval nem tudom mennyire helyes a véleményem lehet hogy egyáltalán nem jó
2019. máj. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!