Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki cserélik e a deichmanba...

Ki cserélik e a deichmanba egy hónapja vásárolt cipőt? Blokk dozoza meg van. Kislányom cipőjéröl van szó. Egy fila gyerek cipő aminek a vászon része szakad szét.

Figyelt kérdés

2019. máj. 6. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi honnan tudjuk? Beadod elküldik bevizsgálni, aztán a szaki megmondja, hogy gyártási hiba vagy nem user error
2019. máj. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nekem kérdés nélkül javítottak egy táskát, meg egy papucsot.
2019. máj. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A cipő nem válik sehol még a bőr se repedezik egyedül csak a szövet résznél foszlik. Azt se mondhatnám egész nap hordja el megy benne az iskolàba ott benticipőbe van. Hozzáteszem nem kétezer forintos cipőről van szó.
2019. máj. 6. 22:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Általában úgy megy hogy ha megtudják javítani akkor megjavitják, ha ez nem lehetséges kicserélik ha már nincs ugyan olyan méretben akkor levásárolható, persze csak akkor ha azt állapítják meg hogy nem természetellenes módon ment szét
2019. máj. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem de ha fenyegetőzöl az ügyvédeddel akkor igen. A das.hu-n van deichman-os esetleírás. Amúgy a deichman-os cipőkkel eddig csak bajom volt. Szar az összes. Repedt szét a lábamon Puma és Lotto is amit ott vettem....
2019. máj. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megjavítják mi? :'D egyszer küldtem vissza egy vty cipőt. Hát had ne kelljen leírnom milyen csúnyán javították meg. Azóta én ilyen gagyi boltokból nem vásárolok. Csak vans, Nike sb, supra cipőket veszek garage storeból és vans shopból és egyiknek sincs baja pedig van köztük 5 éves cipő.
2019. máj. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Visszavittem. A kedves eladó csaj közölte hogy el küldik bevizsgálni. Kb15 nap. Köszöntem szépen nem .Jár benne mèg egy pár napot míg végleg tönkre nem megy veszek neki máshol cipőt ami tényleg bírja. Ki nem cserélték de jegyzőkönybe vette azért hogy ők el akarták küldeni bevizsgáltatni.
2019. máj. 8. 12:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondtam h ez a menete
2019. máj. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Őszintén, mire számítottal?
2019. jún. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!