Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért mondják egyből, hogy...

Miért mondják egyből, hogy biztos autusta a gyerek?

Figyelt kérdés

Egyfolytában azt olvasom,hogy egy picit csendesebb magának való a pici egyből tuti autista valamelyik formája. Nekem is ezt mondták gyerekként,de most meg szociális függő lettem ígénylem a társaságot a ragaszkodást,de mivel piciként nem kötöttek le a korombéliek csak a tanárok ;közben voltak barátaim is ,de azt nem nézték csak a suliban ,hogy viselkedtem ,de a hétvégéket senkit nem érdekelte. Mi az istenért kell egy óvodást címkézni amikor még ki swm fejlödik a személyísége,de máris egyből megakarják mondani,hogy ki ő mert jeleket láttak. Cseszek a jelekre. Azt hiszem azt értették félre,hogy szeretek egyedül lenni bizonyos tevékenységekben és ezt is tünetként kezelik amíg nem jutok el egy autista kivizsgáláshoz senkinek nem tudok érdemben beszélni róla mert ők csesznek megisnerni és csodálkoznak,hogy a kedvem is elmegy mindenkitől. Lassabb vagyok,de miért kell azonnal ismerni mindenkit miért nem képesek várni,hogy a gyerek elfogadja,hogy ott van mások között. Emlékszem,általánosban hallottam,hogy az egyik osztálytársam azt mondta a másiknak ne jöjjön oda hozzám. Ki vagyok közösítve óvoda óta. De én már elfogtam,hogy nem jönnek oda hozzám és elkezdtem egyedül játszani magammal. Rohadtul szar érzés,hogy eddig akivel beszéltem nem engem akart megismerni hanem amit látni akart vagy bebeszélte magának,hogy olyan vagyok és ezt a viselkedési formát várják el.... 25N

Baromira várom,hogy ki legyek vizsgálva ahova jobbik esetbe egyedül mehetek mert bárkivel mentem a doki csak rá hallgatott . Rám senki sem és kikészít.


2019. máj. 3. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:

"Cseszek a jelekre."

Akkor mi a gond? Szard le, hogy ki mit mond. De akkor meg miért akarod kivizsgáltatni magadat újra?

2019. máj. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert az orvosom akarja.
2019. máj. 3. 11:51
 3/7 A kérdező kommentje:
Legalább pontott tehetek a végére mert elegem van, hogy velem nem törödnek és úgy állítsák be,mint ha én akartam volna.
2019. máj. 3. 11:54
 4/7 A kérdező kommentje:
Van személyiségi próblémám;de arról nincs papírom,de erről igen ha legalább fogyatékos vagyok . Akkor megfelelő diagnozist kérek. Nem pedig amit pár evesen produkáltam.
2019. máj. 3. 11:57
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg nyugi. Szépen elmész a vizsgálatra, mégpedig úgy, hogy nem hagyod, hogy bárki veled menjen, és akkor kiderül, hogy mi újság. Ha eddig kibírtad valahogy óvodás korodtól kezdve, akkor most már ne húzd fel magad ezen, ha itt van a vizsgálat a kanyarban végre.
2019. máj. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kösżönöm szépen.
2019. máj. 3. 12:07
 7/7 anonim ***** válasza:
"Legyen ön is szakértő!" Ez ugyan fogkrémreklám de mindenre igaz. Mindenki szakértőzni akar két elolvasott cikk után.
2019. máj. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!