Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért BÁMUL egy srác?

Miért BÁMUL egy srác?

Figyelt kérdés
Vagy 4évvel fiatalabb vagyok nála, ő végzős,ráadásul NYEK-es,úgyh 18már bőven megvan,de ennek ellenére még is bámult a ballagáson amikor mentek körbe a suliban ugye. Meg a folyosón is láttam hogy néz évközben. De nem így diszkréten rám-rámnézne, hanem egyenesen az arcomba néz függetlenül attól hogy én észreveszem-e vagy nem.

2019. máj. 9. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Biztos jó melled van.
2019. máj. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
dugna
2019. máj. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tudja, hogy kiválóan tudod a matekot, és tudnál segíteni neki a szóbeli érettségihez a 3., 12. és 24. tételből való felkészüléshez. Csak nem tudja, hogyan kérjen meg rá.

Ami még lehet, hogy az orrod elcsúfítja az arcod, ő orvosira jelentkezett, plasztikai sebésznek készül, és fel akarja ajánlani, hogy légy az első páciense, cserébe ingyen végzi a beavatkozást. Ha ez jól sikerül, az remek reklám lenne neki, mert az egyszerűbb eseteknél senki sem kockáztatna. Bizonyára nagyon töpreng, mivel vegyen rá, hogy addig várj a műtéttel.

Más ok teljesen kizárt.

2019. máj. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1 az arcomat nézte

#2 én is ezt tartom a legészerűbbnek,de annyira nincs jó seggem sem mellem és mint említettem nem éppen a testemet nézte.

#3nagyon vicces vagy -_-

2019. máj. 9. 18:46
 5/6 A kérdező kommentje:
#1 ja és melléfogtál,ugyanis elég kicsi a kosárméretem
2019. máj. 9. 18:47
 6/6 A kérdező kommentje:
És kitenni sem szoktam nőiesnek nevezhető testrészeimet:Dd
2019. máj. 9. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!