Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen tanfolyamot...

Szerintetek milyen tanfolyamot vegezzek el, ha ezek a dolgok erdekelnek?

Figyelt kérdés

Szeretnem boviteni a tudasomat, elegedetlen vagyok a mostani munkahelyemmel es eletemmel, szeretnek olyasmit csinalni, amit elvezek is, es kedvem lelem benne. Szeretek kreativoskodni, unnepek kornyeken imadok dekoralni, imadom a szepen berendezett szobakat es lakasokat, szeretem en magam kezzel elkesziteni a dekoraciot a sajat otthonomba is. Szeretem a viragokat, a kreativ hobby kellekes boltokba is nagyon szivesen betevedek. Szivesen csinalnek valami olyat amivel szepseget es valamifele erteket adhatok at az embereknek, jatszottam a gondolattal, hogy sajat keszitesu dekoraciokat arulhatnek kesobb peldalul egy sajat weboldalon keresztul.

De ezek persze most csak igy omlesztve osszevisszasagnak tunhetnek. Keresem az utam :) Mit javasoltol, a leirtak szerint milyen tanfolyammal tudnek elindulni, amibol kesobb lehetne is valami? :)


2019. máj. 12. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Kézműves tanfolyamokra menj, esetleg lakberendezés.
2019. máj. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

kirakatrendező-dekoratőr (a technikák miatt)

virágkötő (a szépérzékfejlesztés miatt)

népi kismesterségek oktatója (van vagy 4 szakma benne)

képgrafikus

dokumentumfilm rendező (hogy tutorialkoat készíthess a weboldaladra)

angol nyelv (h értsd a klf tech. és egyéb videókat a neten)


Vagy menj el ahhoz a céghez dolgozni, ahol a neked legjobban tetsző dolgokat készítik, épülj be, iparikémkedj egy évet, h gyakorlati tapasztalatokra tégy szert. Hm?

2019. máj. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!